بینی استخوانی

بهترین جراح بینی استخوانی در غرب تهران

گاهی افراد به دلیل داشتن مشکلات تنفسی و بزرگ و بد فرم بودن بینی، تصمیم به انجام عمل بینی می گیرند. این جراحی باید توسط بهترین جراح بینی استخوانی در غرب تهران به منظور تغییر شکل نوک بینی، برطرف کردن قوز و سوراخ های بینی و بزرگ و کوچک کردن بینی و رفع مشکلات تنفسی انجام بگیرد.

جراحی بینی استخوانی

اصولا نتیجه ی جراحی بینی استخوانی باید موفقیت آمیز و رضایت بخش باشد. اما با این حال باید توجه داشته باشید که انتظارات شما از نتیجه ی جراحی کاملا معقولانه باشد. به هر حال اگر بهترین جراح را برای انجام این جراحی انتخاب کنید، نوع بینی تان به بهترین شکل خود خلق می کند.

اگر انتظار دارید که بینی شما مطابق میل شما و از بینی های دیگران بهتر باشد، انتظارتان کاملا غیر معقولانه و غیر منطقی است. به همین علت انجام این جراحی برای افرادی که دارای بیماری هایی مانند: وسواس فکری و حساسیت های روحی هستند، نامناسب است و اینگونه افراد به به دلیل اینکه مداوم در حال مقایسه ی بینی خود با بینی دیگران خواهند بود و در نهایت نیز نتیجه ی این جراحی مطابق انتظارات ایشان نخواهد بود

نتیجه ی انجام جراحی بینی استخوانی

مراحل انجام جراحی بینی استخوانی:

بهترین جراح بینی استخوانی در غرب تهران باید با استفاده از تکنیک های روز دنیا، بینی ای متناسب با صورتتان فراهم کند. نتیجه ی این جراحی زیبایی بینی حدود سه تا یکسال زمان می برد. در روز های اول بینی به شدت متورم است و آثار نهایی بینی قابل مشاهده نخواهد بود. اما با گذشتن زمان و بهبود یافتن التهابات و تورم بینی، می توانید نتیجه ی اصلی این جراحی را مشاهده کنید. اصولا نتیجه ی جراحی بینی بعد از یکسال بسیار رضایت بخش خواهد بود.

اگر فرد بیمار دارای بیماری های تنفسی باشد، پزشک متخصص باید با دقت و آناتومی صورت و بینی و مشکلات ظاهری و داخلی بینی را بررسی می کند و اقدامات لازم برای درمان این مشکلات را انجام می دهد. یکی از مهم ترین هدف های جراحی زیبایی بینی، به وجود آوردن تناسب میان اجزای صورت است. به دلیل اینکه تمامی اجزای صورت باید با یک دیگر تناسب داشته باشند تا کاملا طبیعی باشند. افراد زیادی به دنبال جراحی هستند که بتوانید بینی شان را به بهترین شکل و فانتزی در بیاورد.

از مهمترین اهداف دیگر جراحی زیبایی بینی، ایجاد تناسب بین اجزای صورت است. زیرا باید تمامی اجزای صورت و بین با هم متناسب باشند تا کاملا طبیعی جلوه کند. به همین دلی افراد زیادی به دنبال جراح بینی هستند که جراحی بینی طبیعی انجام می دهند. طی جلسه مشاوره قبل از جراحی بینی پزشک به شما خواهد گفت که نتیجه جراحی تا چه میزان موفقیت آمیز خواهد بود و چه تغییراتی برای داشتن یک بینی زیبا و بدون نقص مورد نیاز است.

ویژگی های بهترین جراح بینی استخوانی در غرب تهران چیست؟

 • تخصص و تجربه جراح: یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک پزشک باید داشته باشد این است که جراح دارای تخصص و مهارت زیادی باشد. برای انتخاب جراح برای این جراحی بهتر است پزشکی را انتخاب کنید که متخصص گوش و حلق و بینی باشد. یک بینی با ظاهری زیبا و شکیل اما همراه با نفس کشیدن سخت و دشوار بعد از مدتی شما را آزرده خاطر خواهد نمود. متخصص گوش و حلق و بینی به خوبی آناتومی بینی و سینوس ها را می شناسد و چنان بینی شما را جراحی می نماید که مشکلات تنفسی و آلرژیک برای تان بروز نماید. بسیاری از موارد مشاهده شده است که فرد با انجام جراحی بینی نه تنها ظاهر بینی خوبی ندارد، بلکه دچار بیماری و مشکلات تنفسی نیز شده است . یکی از مهمترین مسائل در جراحی زیبایی بینی رفع مشکلات تنفسی و امکان نفس کشیدن راحت تحت هر شرایطی می باشد، بنابراین توصیه می شود که به خوبی به تخصص و تجربه جراح در این خصوص دقت داشته باشید.
 • سابقه جراحی پزشک: بررسی سوابق جراحی پزشک و مشاهده نمونه کارهای وی می تواند در انتخاب بهترین جراح بینی در تهران به شما کمک کند . می توانید به مطب و یا سایت اینترنتی بهترین جراح بینی افرادی که عمل جراحی بینی توسط ایشان انجام داده اند را مشاهده نمایید . با دقت به نمونه کارهای قبل و بعد از انجام جراحی تغییرات ایجاد شده در بینی فرد را به خوبی دریابید . می توانید حضوراً در مطب ایشان از بیمارانی که مراجعه می کنند سوالاتی در خصوص کیفیت جراحی بینی و وضعیت تنفسی ایشان بپرسید از این طریق می توانید آگاهی لازم در خصوص نتیجه جراحی را به دست آورید. مصاحبه با افرادی که نزد بهترین جراح بینی در تهران عمل زیبایی انجام داده اند، می تواند اطمینان خاطر شما را تامین نماید و شما این اطمینان را داشته باشید که انتخاب درستی نموده‌اید، چرا که انتخاب جراح بینی خوب می تواند در میزان رضایتمندی شما از جراحی بینی تاثیر بسزایی داشته باشد، نقطه مقابل این انتخاب می تواند شما را با یک پشیمانی همیشگی همراه بتازد و یا شما را به جراحی ترمیم بینی مجبور بکند.
 • تکنیک های منحصر به فرد جراح: انتخاب بهترین جراح بینی در تهران با توجه به تکنیک ایشان و نظریه جراحی یک اقدام بسیار مهم می باشد. بسیاری از جراحان زیبایی از تکنیک های نوین برای جراحی انواع بینی ها استفاده می نمایند و نتیجه جراحی ایشان بسیار ایده آل و خوشایند خواهد بود چرا که تخصص و تجربه کافی در این خصوص را داشته و می توانند با توجه به ساختار بینی شما تغییراتی بسیار ارزشمند و زیبا ایجاد نمایند .همانطور که می دانید بینی عضوی مهم و اساسی در چهره می باشد که با کوچک ترین تغییر می تواند شما را بسیار زیبا و ایده آل بنماید البته این تغییر کوچک و گاهی بسیار بزرگ باید به صورت کاملاً استاندارد و تخصصی انجام شود بنابراین شناخت جراح نسبت به آناتومی چهره و با تکیه بر علم زیبایی شناسی می تواند تاثیر بسیار زیادی در نتیجه جراحی بینی داشته باشد.

ویژگی های بهترین جراح بینی استخوانی در غرب تهران چیست؟

بهترین جراح بینی استخوانی در غرب تهران

رینوپلاستی یا همان جراحی زیبایی بینی در حال حاضر در سراسر دنیا و همچنین در کشور عزیزمان، جز پرطرفدارترین اعمال جراحی زیبایی به شمار می رود . بی تردید آگاهی داشتن از تمام مراحل اعمال جراحی حتی از نوع زیبایی آن جز حقوق اولیه متقاضیان جراحی زیبایی می باشد . متاسفانه در حال حاضر اطلاعات مناسب، دقیق، کامل و خیر خواهانه ای در دسترس متقاضیان جراحی زیبایی بینی وجود ندارد . شاید بتوان اذعان کرد که اغلب، شگردهای تبلیغاتی در بازار جذب متقاضیان عمل رینوپلاستی حاکم است.

اما ما در این بخش میخواهیم یکی از کاربلدترین متخصصان بینی در تهران  و بهترین جراح بینی استخوانی در تهران را به شما عزیزان همراه با رزومه ایشان به شما معرفی کنیم و شما با تحقیق وبررسی که انجام می دهید می توانید از صحت و درستی آن آگاه شوی و بهترین تصمیم را برای انجام جراحی بینی اتخاذ نمائید.

معرفی بهترین جراح بینی استخوانی در غرب تهران

🔸دکتر یاسر نصوری دانش آموخته رشته گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی ایران و موفق به کسب رتبه سوم آزمون بورد تخصصی کشوری سال 1397 هستند.

🔸دارای مدرک فلوشیپ اورولوژی و نورالوتوژی از دانشگاه علوم پزشکی ایران .

🔸عضو سابق هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران.

🔸سابقه انجام انواع جراحی های زیبایی بینی (رینوپلاستی)، جراحی زیبایی صورت نظیر لیفت کامل صورت، لیفت گردن، لیفت ابرو و لیفت ناحیه تمپورال به روش آندوسکوپی است.

🔸بهترین جراح بینی استخوانی در غرب تهران

🔸جراحی به سبک پیشرفته وی

معرفی بهترین جراح بینی استخوانی در غرب تهران
معرفی بهترین جراح بینی استخوانی در غرب تهران

سوالات متداول دررابطه با بهترین جراحان بینی در تهران

از جمله سوالات شایع افراد که ذهن آنان را به خود مشغول ساخته، این است که، بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟ متخصص گوش، حلق و بینی خوب چه ویژگی های دارد ؟ جراح بینی خوب در تهران چه کسی است ؟ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران کیست ؟ بهترین جراح بینی استخوانی چه فردی می باشد ؟ بهترین جراح بینی طبیعی چه کسی است ؟ در ادامه در این خصوص بحث خواهیم داشت برای دریافت پاسخ سوالات خود با ما همراه باشید .

در مجله جراحان برتر میتوانید برترین جراحان بینی را پیدا کنید . ما در ادامه لیستی کامل از بهترین جراحان زیبایی بینی را برای شما عزیزان معرفی نموده  ایم :

معرفی بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

معرفی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

معرفی بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

معرفی بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران

معرفی بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران

معرفی بهترین جراح بینی در تهران

برای مشاوره انتخاب بهترین جراح بینی همین الان با ما تماس بگیرید!

بهترین جراح بینی استخوانی تهران کیست؟

انتخاب بهترین جراح بینی در نتیجه عمل بسیار اهمیت دارد . از آنجایی که این عمل دارای محدودیت هایی می باشد باید جراح قبل از عمل به بررسی بینی بپردازد و از زوایای مختلف، آن را برای اعمال تغییرات بررسی نماید . فرد باید در انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران دقت داشته باشد و تجربه و تبحر پزشک را در نظر بگیرد. در غیر این صورت نه تنها ظاهر بینی زیبا نمی شود بلکه در آینده فرد را دچار مشکلاتی نظیر ایجاد اسکار و اختلالات تنفسی می کند .

بهترین جراح بینی استخوانی تهران کیست؟

بهترین جراح بینی استخوانی در غرب را چگونه انتخاب کنیم؟

به این دلیل که بینی در مرکز صورت واقع شده، و تغییر در فرم ظاهری آن می تواند روی زیبایی صورت تاثیر بالایی بگذارد، این موضوع حساسیت انتخاب یک جراح با تجربه و با مهارت را افزایش می دهد.

بهترین جراح بینی استخوانی در غرب تهران کسی است که جراحی بینی را با استفاده از تکنیک های مناسب و با مهارت و تجربه خود انجام دهد و رضایت بخش ترین نتایج را با ایجاد یک فرم زیبا در بینی برای بیمار به همراه آورد.

تناسبی که بینی بعد از جراحی با سایر اجزای دیگر صورت پیدا می کند از اهمیت بالایی برخوردار است، در نتیجه جراح باید قبل از جراحی بینی اجزای صورت را آنالیز کند، با توجه به آناتومی صورت، اندازه و فرم بینی تغییر پیدا می کند. یک جراح بینی خوب باید قبل از جراحی تمامی جوانب را در نظر بگیرد.

یک جراح بینی خوب می تواند با به کار گیری تکنیک های جدید و خلاقیت حین عمل جراحی، بینی را کوچک کند و فرم زیبایی را در بینی ایجاد نماید.

انتخاب جراح بینی استخوانی:

برای انتخاب جراح بینی استخوانی باید به تکنیک و تجربه جراح در این زمینه دقت کافی داشته باشید، چرا که تنها نازک بودن پوست بینی کافی نیست . جراح باید بتواند به خوبی یک بینی صاف با تیغه های متناسب ایجاد نماید ، همچنین سوراخ های بینی باید بعد از جراحی کاملا متوازن و قرینه باشند . نا همواری های سطح بینی باید به خوبی بر طرف شود زیرا پوست نازک بینی استخوانی تمامی نا همواری ها را نشان می دهد . جراح بینی استخوانی باید حین عمل از تکنیک ها و روش هایی استفاده نماید که به درستی تغییرات مد نظر را ایجاد نماید و همچنین بینی بعد از جراحی با سایر اجزای صورت متناسب و متوازن باشد .

یکی از جراحی های زیبایی صورت که امروزه بسیار طرفداران زیادی دارد جراحی زیبایی بینی می باشد. در بین طرفداران این عمل زیبایی افرادی مشاهده می‌شود که به دنبال بهترین جراح بینی در تهران هستند، برای انتخاب یک جراح خوب برای عمل بینی و یا انتخاب بهترین جراح بینی در تهران باید نکات بسیار مهمی را مد نظر قرار دهید دقت داشته باشید که انتخاب جراح در نتیجه جراحی زیبایی بینی اثر بسیار زیادی خواهد گذاشت. برای انتخاب جراح بینی باید دقت لازم در خصوص موارد زیر را داشته باشید.

برای انتخاب جراح بینی راه ها و گزینه های زیادی پیش رو دارید ، امروزه فضای مجازی جایگاه ویژه ای برای خرید های اینترنتی و یا ارائه خدمات پزشکی و زیبایی دارد ، از این رو می توانید با مراجعه به صفحات شخصی هر جراح نمونه کارها و جراحی های ایشان را بررسی نمایید و اگر تمایل داشتید برای مراجعه حضوری و دریافت مشاوره های لازم از ایشان راهنمایی های لازم را دریافت نمایید .

اما در نهایت سعی کنید که جراحی انتخاب کنید که با توجه به فرم صورت و نوع بینی تغییرات مورد نیاز و متناسب با چهره تان را مد نظر قرار دهد .

بهترین جراح بینی استخوانی تهران کیست؟

عوارض احتمالی جراحی بینی استخوانی

بی شک جراحی بینی نیز همچون سایر جراحی ها می تواند عوارض اندکی با خود به همراه داشته باشد. ولی در صورتی که این جراحی توسط جراح بینی متبحر صورت پذیرد، علاوه بر آن که نتایج مثبت آن می تواند تضمین شده باشد، عوارض جراحی بینی نیز می تواند به حداقل میزان خود برسد. در ذیل به برخی از عوارض جانبی احتمالی حاصل از جراحی بینی استخوانی اشاره می نماییم:

 • خطرات ناشی از بیهوشی
 • عفونت
 • روند کند بهبود زخم ها و اسکارهای جراحی
 • تغییر در میزان حساسیت پوست
 • مشکلات تنفسی
 • تغییر ظاهری نامطلوب بینی
 • تغییر رنگ پوست و تورم
 • احتمال نیاز به جراحی بینی ترمیمی

راه هایی برای از بین بردن تورم بینی :

مهم ترین راه کار ها برای از بین بردن کبودی و  کاهش ورم بینی به توصیه بهترین جراح بینی استخوانی در غرب تهران شامل موارد زیر است :

 • استفاده از کمپرس سرد در ۴۸ ساعت اولیه
 • بالا نگه داشتن سر با استفاده از یک بالشت بلند
 • عدم بلند کردن وسایل سنگین  و یا وارد کردن فشار به سر
 • مصرف دارو و مسکن  در ساعات دقیق و مشخص شده توسط دکتر
 • عدم خندیدن و یا صحبت کردن زیاد در روزهای ابتدایی
 • عدم دستکاری و برداشتن گچ روی بینی
 • پیروی کردن از توصیه های جراح که در جلسات مشاوره اعلام شده
 • استفاده از غذاهای سوپی و مایع که نیازی به جویدن و فشار ندارد
 • استفاده از مسواک نرم و کوچک برای شستشوی دندان
 • عدم مصرف دخانیات و مشروبات الکلی

کدام روش جراحی مناسب تر است؟

هر دو روش از نظر علمی روش های صحیحی هستند.اما نمی توان گفت که کدام نسبت به دیگری برتری دارد و هرکدام مزایا و معایبی دارند. برای مثال جراحی بینی به روش باز برای کسانی نیاز به تغییرات گسترده در بینی و نوک بینی دارند بهتر است زیرا که در این روش پزشک تسلط بیشتری بر روی استخوان ها دارد و با دست باز تر و دید بهتر می تواند کارش را انجام دهد؛ اما دوره بهبودی سخت تر و بیشتر است.

اما در روش بسته به علت دید کم، اصلاحات کوچک تری انجام می شود اما نسب به جراحی باز راحت تر است. زمان جراحی،دوره نقاهت،بهبودی و تورم نیز کمتر از روش باز است.به طور کلی انجام جراحی با استفاده از این دو روش، به شرایط و نوع بینی بیمار بستگی دارد. هرکدام می توانند با توجه به شرایط نتیجه ای مطلوب تری نسبت به دیگری داشته باشند.

 • به مدت ۷ روز استحمام نکنید زیرا که گچ بینی تا ۷ روز نباید خیس شود.
 • به گچ و پانسمان بینی دست نزنید.
 • داروهای تجویز شده توسط پزشک را به صورت مرتب مصرف کنید.
 • از کشیدن سیگار و قلیان خودداری کنید.زیرا که باعث مختل شدن روند ترمیم و بهبود بینی می شود.
 • برای کاهش تورم و کبودی از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • از ایجاد فشار بر روی بینی خودداری کنید.
 • کنار بخیه های بینی پماد مخصوص تجویز شده توسط پزشک را بزنید.

ساکنین تهران به دلیل این که دسترسی بهتری به تعداد بیشتری از جراحان بینی دارند می توانند گزینه های زیادی برای انتخاب داشته باشند.

روش های انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در غرب تهران موارد زیر هستند:

 • پرس و جو از افرادی که در تهران جراحی بینی انجام داده اند؛ بسیاری از افراد زمانی که جراحی بینی انجام می دهند در صورتی که از نتیجه راضی باشند سعی می کنند آن را به دیگران معرفی کنند.
 • جستجو در اینترنت و فضاهای مجازی و نیز مشاهده نمونه کارهای پزشکان جراح
 • مراجعه به مطب جراح بینی و صحبت کردن به صورت حضوری با جراحان

در این مقاله در بخش های مختلف بسیاری از نکاتی که باید در هنگام انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در غرب تهران مورد توجه قرار دهید را برایتان ذکر کردیم.
توصیه می شود در صورتی که می خواهید برای جراحی بینی اقدام کنید پیش از تصمیم نهایی حتما نزد بهترین جراح بینی مشاوره شوید و در نهایت جراحی را به دستان متبحر ترین آن ها بسپارید

هزینه بهترین جراح بینی استخوانی در غرب تهران

دکتر یاسر نصوری یکی از برجسته‌ترین و مجرب‌ترین جراحان بینی در غرب تهران است که به دلیل تخصص و تجربه فراوان در جراحی بینی‌های استخوانی شناخته می‌شود. ایشان با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته و به‌روز، توانسته است نتایج بسیار مطلوبی در این زمینه به دست آورد.

هزینه جراحی بینی استخوانی در غرب تهران توسط دکتر یاسر نصوری، با توجه به کیفیت بالای خدمات و مهارت‌های ایشان، بین 35 تا 40 میلیون تومان است. دکتر نصوری با در نظر گرفتن توان مالی بیماران، قیمت‌های منصفانه‌ای ارائه می‌دهد و همچنان بالاترین کیفیت را تضمین می‌کند.

اگر به دنبال جراحی با کیفیت و مقرون به صرفه برای بینی استخوانی در غرب تهران هستید، دکتر یاسر نصوری یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما خواهد بود. وی با ارائه مشاوره‌های دقیق و جامع، به شما کمک می‌کند تا با اطمینان خاطر و آگاهی کامل، تصمیم به جراحی بگیرید و از نتایج مطلوب بهره‌مند شوید.

کلام آخر 

با سپاس از شما همراهان گرامی که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید. در صورت داشتن نظر یا پیشنهاد، می توانید آن را با ما به اشتراک بگذارید. امیدواریم که ویژگی های بهترین جراح بینی استخوانی در غرب تهران آشنا شده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)