بینی نیمه فانتزی

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران

دکتر یاسر نصوری بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران

رزومه و تحصیلات دکتر نصوری

 • فارغ‌التحصیل رشته گوش و حلق و جراحی زیبائی بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی ایران، دارنده رتبه سوم آزمون بورد تخصصی کشوری در سال ۱۳۹۷.
 • دارای مدرک فلوشیپ در اورولوژی و نورالوتوژی، تخصصی گسترده در عملیات ترمیمی و زیبایی.
 • عضو سابق هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، با سوابق آکادمیک درخشان.
 • تجربه بالا در جراحی‌های زیبایی شامل رینوپلاستی، لیفت کامل صورت، لیفت گردن، ابرو و ناحیه تمپورال به روش آندوسکوپی
 • فوق تخصص در جراحی‌های تخصصی و بیماری‌های پیچیده گوش و بینی،

دکتر نصوری با تخصص و تجربه‌ای که در اختیار دارد، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای انواع جراحی‌های تخصصی و زیبایی است.

در این نوشته از وب سایت جراحان برتر قصد داریم تا در رابطه با بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران صحبت کنیم پس تا آخر این محتوا با ما همراه باشید. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت ببرید. فرم بینی هایی که قرار است که راه برای شما اجرا کند در سه دسته قرار دارد بینی طبیعی بینی نیمه فانتزی بینی فانتزی موفقیت عمل بینی طبیعی بسیار بالاتر است و کسانی که عموما بینی طبیعی را از پزشک معالج خود تقاضا می‌کند به نتیجه دلخواه و بهترین می‌رسند اما جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی به تجربه و مهارت بسیار بالایی نیاز دارد تا نتیجه نهایی زیبایی را به خود بگیرد.. لطفا تا اتمام این مطلب برای آشنایی با بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران با ما همراه باشید.

بینی نیمه فانتزی

بینی نیمه فانتزی مدلی بین بینی طبیعی و بینی نوع فانتزی است در جراحی بینی نیمه فانتزی هدف ایجاد تغییرات کم و یا متوسط روی بینی و نهایتا قوس ملایمی روی تیغه بینی فرد می باشد. آن دسته از بینی های استخوانی که بافت و غضروف مستحکم تری دارند، گونه مناسبی برای جراحی بینی های فانتزی و نیمه فانتزی به شمار می آیند. افرادی که دارای بینی گوشتی و پوستی ضخیم تری هستند.

جراحی از نوع فانتزی و نیمه فانتزی نمی تواند مورد مناسبی برای بینی این دسته از افراد باشند برای این دسته افراد جراحی از نوع طبیعی مناسب تر خواهد بود. در واقع بینی نیمه فانتزی انتخاب کسانی هستد که تمایلی به جراحی بینی از دسته طبیعی ندارند و ترجیح و انتخاب آنان بینی فانتزی است. آقای دکتر یاسر نصوری بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران می باشد و با دارا بودن سال ها تجربه در این زمینه رضایت مشتریان عزیز را به دست آورده است.

بینی ازدسته نیمه فانتزی یعنی چه؟!

مشخصات بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران

 • با تجربه کافی باشد
 • یعنی از تبحر مهارت و تجربه بالایی برخوردار باشد.
 • قدرت تصور بالایی داشته باشد.
 • با اصول اصلی زیبایی شناسی آشنا باشد.
 • با وجدان باشد.
 • زمان و وقت کافی برای بیمار, خود صرف کند.
 • صبر و حوصله بالایی نیز داشته یاشد.
 • برخورد خوبی با بیمار خود داشته یاشد
 •  در مورد انتظارات غیرواقع بینانه بیمار با او هم صحبتی کند..
 • باید توجه داشت که فرم بینی ظاهر شخص متقاضی جراحی را از حالت طبیعی خارج نکند.
 • بیمار در نهایت از نتایج جراحی رضایت مندی کافی داشته یاشد.

 

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران را چگونه انتخاب کنم؟

دسته از جراحان منطقه خود را پیدا کنید و در برنامه گوگل و شبکه‌های اجتماعی نمونه کارهای او را چک و رصد کنیم سوابق و تحصیلات پزشک را بررسی و با مراجعه به مطب آن سوالات و انتظارات خود را درباره جراحی بینی مطرح کنید هر جراحی یک آلبوم کامل از نمونه کارهای جراحی خود دارد از او تقاضا کنید این نمونه کارها را به شما نشان دهد برای مشاهده نمونه کارهای جراحان کلینیک میتوانید وارد صفحه اینستاگرامی مشتری در پایان مطلب لینک ورود را برای شما قرار خواهیم داد.

چگونه بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران را انتخاب کنیم که اگر راه آهن منطقه خود یک لیست تهیه کنید و نمونه کارهای آن را در شبکه اجتماعی میزان رضایت مشتریان و کاربران را مد نظر قرار دهید طبیعی بهتر است یا فانتزی جراح است استخوانی و با غضروف بالا هستند نمی‌تواند گزینه مناسبی باشد چرا که ظرافت های جراحی بینی در بینی که دارای پوست نازکی باشد به خوبی قابل رویت خواهد بود افراد بینی گوشتی همراه با پوست ضخیم و غضروف ضعیف می تواند کاندید مناسبی برای جراحی بینی نیمه فانتزی نباشد.

مطلوب ترین و مناسب ترین مدل جراحی بینی برای این دسته از افراد که تقاضای جراحی بینی را دارند جراحی بینی از نوع طبیعی میباشد تکنیک های جراحی بینی به طور کلی جراح بینی در راستای انجام رینوپلاستی و رفع نقائص بینی از یکی از تکنیک‌های جراحی بینی به روش بسته یا جراحی بینی به روش باز استفاده می‌کنند در خصوص این مسئله که کدام یک از روش ها برای انجام جراحی بینی مورد استفاده در واقع خواهد شد باید گفت که جراح بینی با توجه به وسعت ایرادات موجود در صورت و بینی شما و میزان اصلاحات مورد نیاز در صورت شما بر اساس صلاحدید خود شکستگی های فوق برای گزینش ما انتخاب خواهد کرد.

البته باید توجه داشت که جراح بینی به روش های باز به دلیل عدم محدودیت های که برای ایشان وجود دارد اما انتخاب اول جراحان بوده و شاهد آن هستیم که معمولاً جراحان بینی به منظور انجام عمل بینی روش باز و انتخاب و مورد تایید قرار می‌دهند. جراحی بینی به روش بسته های پلاستیکی بسته تمامی شکاف‌ها و میزان بارش های مورد نیاز به جراحی در داخل بینی بیمار شد و اصلاح ایرادات بینی تنها از طریق این برش‌ها انجام می‌گیرد توجه باید داشته باشیم که در جراحی بینی بسته نیازی به ایجاد شکاف در بخش های خارجی بینی وجود نخواهد داشت و در نتیجه از آنجا که کلیه شکاف‌های شکاف در داخل بینی می‌شوند.

دسترسی به ساختار بینی با یک سری از محدودیت‌هایی مواجه خواهد شد از این رو ایجاد تغییرات گسترده بر روی بیمه از طریق جراح های بینی به روش بسته با دشواری زیادی همراه خواهد بود حتی دیده شده که در برخی از موارد امکان پذیر نیست نخواهد بود بنابراین تنها مواردی که بینی با ایرادات جزئی و مختصری روبروست و نیازی به اعمال اصلاحات بسیار بزرگ و وسیع بر روی بیندا آرد جراحی بینی به روش بسته گزینی مناسب خواهد بود.

بهترین جراح نیمه فانتزی را چگونه انتخاب کنم؟

جراحی بینی به روش باز چگونه است؟

در رینوپلاستی با موضوع در شکاف های ایجاد شده در داخل بینی شکاف ظریف نیز در ناحیه یا پوست مابین حفره‌های بینی ما و بیمار ایجاد می گردد. ایجاد برش خارجی بر روی بینی در روش باز سبب می‌شود که جراح بتواند از طریق اقدام به بلند نمودن پوست از روی ساختار زیرین بینی نموده و به کل ساختار تیمی تسلط این حال از آنجایی که دامنه دید جراح رینوپلاستی با محدودیت مواجه نخواهد بود. این نکته حائز اهمیت می باشد که بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران، عمل بینی را به روش باز و بسته به صورت کاملا حرفه ای در اسرع وقت با قیمت مناسب انجام می دهد.

امکان ایجاد تغییرات بر روی بینی در این روش برای جراحی به صورت می‌شود، بنابراین می توانیم بگوییم که جراحی بینی به روش باز برای جراحی‌های پیچیده و دشوار بینی از جمله جراحی بینی هایی که شامل ترمیم می شوند. جراحی بینی های گوشتی و مواردی از این قبیل گزینه مناسبی به شما نیز می رود مراقبت های بعد از تو حی بینی نیمه فانتزی رعایت موارد زیر در کاهش دوره نقاهت بیمار وجود ندارد، چرا که کم می شود و به مرور زمان و به تدریج از میزان آن کاسته شده تا جایی که به طور کامل برطرف می کند و اثری از آن باقی نمی‌ماند.

 • برای کاهش کبودی و تورم بینی جلوگیری از افزایش را می توانید به مدت ۷۲ ساعت پس از عمل از کمپرس آب یخ نیز استفاده کنید.
 • یادمان باشد که هنگام عطسه کردن با دهان باز از چه کنیم و اضافه کردن با دهان بسته پرهیز کنید تا به این ترتیب به بینی که تازه جراحی شده فشار وارد نشود.
 • در دوران نقاهت عمل بینی از صحبت کردن زیاد خندیدن بیش از ۱۰۰ از فین کردن شدید در چندین ماه ابتدایی پس از عمل بینی خودداری فرمایید سایر مراقبت های بعد از جراحی بینی نیمه فانتزی در ماه‌های اولیه پس از جراحی بینی رفتن به استخر و همچنین قرار گرفتن در محیط هایی همانند سونا و جکوزی به دلیل حرارت بالا ممنوع می‌باشد.
 • از استعمال دخانیات حداقل به مدت دو ماه که در خودداری کنید زیرا دخانیات در فرایند ترمیم زخم های جراحی اختیار فرد قرار دهید توجه داشته باشیم که بعد از جراحی بینی و بعد از اولین مراجعه جهت ویزیت اولیه تاریخ مراجعات بعدی شما توسط پزشک جراح و معالج شما مشخص خواهد شد.
 • هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی و فانتزی پرداخت هزینه زیاد پلاستیک صرف نظر از مدل بینی طبیعی فانتزی و نیمه فانتزی از آنجا که جزوه اعمال جراحی زیبایی نیز می باشد در مواردی مانند: عمل جراحی به سبب پلیپ بینی و رفع عموم انحرافات بینی بایستی توسط بیمه تامین شود.

جراحی بینی به روش باز چگونه است؟ 

انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران چه اهمیتی دارد؟

از آن جا که بینی در مرکز صورت واقع شده و زیبایی چهره تا حدود قابل توجهی تحت الشعاع آن قرار دارد ، نتیجه این جراحی بسیار حائز اهمیت است. از این رو برای انجام جراحی بینی ، پیش از هر چیز باید به تبحر و توانمندی جراح توجه داشت. برخی افراد ، صرفا به دنبال این هستند که جراحی را پیدا کنند که بینی آن ها را با هزینه ای مناسب عمل کند ؛ لذا از مهارت و تجربه جراح بینی چشم پوشی کرده و در نتیجه نه تنها به نتایج ایده آل خود دست پیدا نمی کنند.  بلکه متاسفانه با عوارض متعددی نیز روبرو می شوند. بنابراین برای انجام عمل جراحی بینی باید در انتخاب جراح ، نهایت دقت خود را به کار گرفته و به جراحی مراجعه کنید که در حوزه جراحی بینی ، تجربیات فراوانی داشته و نتایج درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت کرده باشد.

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران

مراقبت هایی که بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران آن ها را توصیه می کند :

 • متورم شدن صورت و اطراف چشم بعد از عمل بینی، امری بسیار طبیعی است که در سه روز اول بسیار شدید است. برای کاهش دادن تورم، می توانید از کمپرس یخ به مدت بیست و چهار ساعت استفاده کنید.
 • برای کاهش دادن این تورم، همچنین باید به نحوه خوابیدن و استراحت کردن خود بسیار اهمیت بدهید. در اصل فرد باید دو عدد بالشت در زیر سر خود قرار دهد تا نیم تنه و سر بالا تر از بدن قرار بگیرد. از خوابیدن به پهلو به شدت خودداری فرمایید.
 • بعد از عمل لازم است تا مایعات و آبمیوه های طبیعی بنوشید. همچنین در هفته اول باید از میل کردن غذا هایی که نیاز به جویدن دارند و سفت ستند به شدت خودداری کنید.
 • دارو هایی که پزشک برایتان تجویز می کند تا اتمام دوران نقاهت باید مصرف کنید.
 • تا دو هفته بعد از عمل بینی باید با دهان باز عطسه کنید تا فشاری به بینی وارد نشود.
 • به مدت دو هفته باید از استعمال دخانیات و مصرف نوشیدنی های الکلی خودداری کنید.
 • سه هفته از فین کردن خودداری کنید.
 • از انجام فعالیت های سخت و سنگین به شدت خودداری فرمایید.
 • از رفتن به محیط و مکان هایی که شلوغ هستند، خودداری کنید. زیرا در این مکان ها امکان وارد شدن ضربه و آسیب به بینی وجود دارد.

بیشتر خانم ها و آقایان امروزه به دنبال زیبایی ظاهر خود هستند. جراحی بینی یکی از محبوب ترین تکنیک های زیبایی صورت است که روز به روز به متقاضیان آن افزوده می شود. بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران پزشکی است که تشخیص دهد عمل بینی نیمه فانتزی مناسب چه مدل بینی است.

مناسب ترین مدل بینی برای جراحی نیمه فانتزی

اگر دکتر یاسر نصوری جراحی بینی شما را انجام دهد علاوه بر کوچک کردن بینی، تناسب بین اندازه بینی و صورت را حفظ می کند. بعد از جراحی بینی شما چنان عالی خلق می شود که کسی متوجه عمل بینی شما نمی شود. افرادی که بینی آن ها استخوانی است، بهترین گزینه برای جراحی نیمه فانتزی هستند. این نکته بسیار مهم است که بدانید آقای کلینیک جراحان برتر، بهترین جراح بینی عروسکی در تهران را نیز دارا می باشد.

چه افرادی می توانند عمل بینی نیمه فانتزی انجام دهند؟

جراحی بینی نیمه فانتزی در بین دختران جوان بسیار رایج شده است. انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران بسیار اهمیت دارد‌. اگر پزشک مورد نظر با مهارت باشد روی نتیجه نهایی جراحی تاثیر فراوان دارد‌. هنگام جراحی بینی، شما با جراح بینی خود ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار می کنید. در جلسه مشاوره دکتر با توجه به سن و میزان رشد بینی شما پیشنهادات خود را برای جراحی بینی بیان می کند. افرادی جراحی بینی نیمه فانتزی را انتخاب می کنند که طرفدار بینی طبیعی یا فانتزی نیستند.

متخصص کلینیک جراحان برتر ابتدا قبل از هر کاری ابتدا بینی شما را مورد بررسی قرار می دهد. او با در نظر گرفتن فرم صورت، نژاد افراد، طرح صورت و میزان قد فرد مورد نظر بهترین جراحی را روی بینی انجام می دهد.  گاهی ممکن است جراح بینی تشخیص دهد که جراحی برای بینی شما پاسخ نمی دهد و کلا عمل بینی را کنسل کند. جراحی بینی به دو صورت باز و بسته انجام می پذیرد. در جراحی بسته از طریق سوراخ های بینی اقدام به جراحی می کنند. در عمل نیمه فانتزی بیشترین توجه روی نوک و قوس بالای بینی است.

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران

آیا جنسیت در عمل بینی نیمه فانتزی تاثیر دارد؟

اگر شما به کلینیک جراحان برتر مراجعه کنید، متخصص باید به سن و جنسیت شما باید توجه کند. جراح بینی دختران زیر ۱۵ سال را که اقدام به عمل میکنند جراحی آن ها را تا زمانی که به سن مناسب برسند به عقب میاندازد‌. همچنین پسران زیر ۱۷ سال نیز تا زمانی که به سن مناسب نرسند نمی توانند بینی خود را عمل کنند. مهم ترین اصل در جراحی بینی مردان این است که چهره آن ها حالت زنانه پیدا نکند. با انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران آنها می توانند با خیال راحت اقدام به جراحی بینی خود کنند. این نکته بسیار مهم است که بدانید آقای کلینیک جراحان برتر، بهترین جراح بینی استخوانی در تهران را نیز دارا می باشد.

مشکلات تنفسی ناشی از عمل بینی نیمه فانتزی

مهم ترین نگرانی افرادی که عمل بینی نیمه فانتزی انجام می دهند این است که دچار اختلال تنفسی شوند. باید گفت که اگر آقای دکتر یاسر نصوری این عمل را برای آن ها انجام دهد، جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. متخصص با تجربه کسی است که مهارت بسیار بالایی داشته باشد به گونه ایی که عوارض ناشی از جراحی را به حداقل برساند. برای انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران به شما توصیه می کنیم ابتدا نمونه کارهای پزشک مورد نظر خود را نگاه کنید. اگر کارهای پزشک مورد نظر خود را پسندیدید بعد از آن اقدام به جراحی بینی نزد او کنید. در واقع اولین قدم در انجام جراحی بینی، انتخاب بهترین جراح است. چرا که قرار است مهم ترین تغییر را روی صورت خود انجام دهید.

 بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

باید مسئولیت نتایج جراحی خود را بر عهده بگیرد. یک جراح خوب باید به بیماران خود این اطمینان را بدهد که نگرانی‌های آنها بعد از عمل جراحی برطرف خواهد شد. همچنین یک جراح باید دارای مهارت‌های فنی بالا و تجربه کافی در انجام جراحی‌های بینی باشد. همچنین یک جراح خوب باید از بروز مشکلات تنفسی بعد از عمل جلوگیری کند. ارائه توضیحات مفصل در مورد جزئیات عمل نیز از جمله وظایف یک جراح بینی نیمه فانتزی است. قابل ذکر است که یک جراح بینی باید از تکنولوژی‌های پیشرفته و روش‌های جدید جراحی استفاده کند. توصیه می‌کنیم هنگام انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران، به نکات ذکر شده توجهی ویژه کنید.

چگونه می‌توان بهترین دکتر عمل بینی نیمه فانتزی را شناسایی کرد؟

برای شناسایی بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران، می‌توانید از روش تحقیق و مطالعه استفاده کنید. حتما در مورد تخصص، تجربه و مهارت پزشکان اطلاعاتی به دست بیاورید.  مطالعه نظرات و تجربیات بیماران قبلی پزشک نیز می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. اگر یکی از دوستان و آشنایان شما تجربه عمل بینی نیمه فانتزی دارد، می‌توانید از تجربه او در انتخاب جراح مناسب استفاده کنید. بررسی نمونه کارهای قبلی پزشک جراح در انتخاب جراح بینی مناسب، بسیار کمک کننده است.

چه افرادی برای عمل بینی نیمه فانتزی مناسب هستند؟

به این نکته توجه کنید که انتخاب فرم نیمه فانتزی برای بینی کاملا سلیقه‌ای است. افراد با هر گروه سنی و جنسیت می‌توانند بینی خود را به صورت نیمه فانتزی جراحی کنند. همچنین انواع بینی‌های استخوانی و گوشتی قابلیت جراحی به صورت نیمه فانتزی را دارا می‌باشند. توصیه می‌شود قبل از انجام عمل بینی، حتما با جراح پلاستیک خود گفتگو کرده و نظرات و پیشنهادات او را در نظر بگیرید. پزشکان جراح ارائه دهنده تخصصی‌ترین مشورت‌ها در زمینه انتخاب فرم بینی هستند.

چه افرادی برای عمل بینی نیمه فانتزی مناسب هستند؟

کلام آخر

شما عزیزان می توانید بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران یعنی دکتر یاسر نصوری را برای عمل بینی خود انتخابب کنید. کلینیک جراحان برتر سعی داشته تا با ارائه عمل های زیبایی بینی حرفه ای با قیمت مناسب در این زمینه با کسب اعتماد و رضایت شما عزیزان بهترین باشد. با تشکر از شما دوستان و همراهان گرامی که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید. در صورت داشتن نظر و یا پیشنهاد می توانید آن را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول درباره بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران

یعنی بینی طبیعی بهتر است یا بینی‌فانتزی جراح که نقش به عملی در انتخاب آن دارد انتخاب مدل بینی بستگی به سلیقه شخص بیمار دارد البته باید بیمار را در مقابل یکی از خواسته های نامعقول آن آگاه و مطلع کند مهمترین نکته در جراحی بینی فانتزی چه می باشد یکی از مهمترین نکات در جراحی بینی فانتزی با نیمه فانتزی تجربه و مهارت و تبحر پزشک معالج می باشد پزشک با توجه به تجربه خود و ساختار صورت شما بهترین برنامه جراحی را روی صورت شما اجرا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)