جراحی زیبایی بینیوبلاگ

بهترین جراح بینی در تهران

دکتر یاسر نصوری فوق تخصص جراحی

ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین جراح بینی در تهران آشنا کنیم. عمل بینی از مهم ترین و شایع ترین عمل های زیبایی است که این روز ها بسیاری از جراحان پلاستیک و متخصصان در موضوع های مختلف مرتبط با جراحی به این جراحی دست می زنند. با اینکه بسیاری از دختران و پسران علاقه به انجام عمل بینی دارند ، مهم ترین مسئله ای که از سوی آن ها مورد نگرانی و دغدغه است این است که بهترین جراح بینی را چگونه می توانند پیدا کنند؟ برای انجام این جراحی لازم است به بهترین جراح بینی در تهران مراجعه کنید.

دکتر نصوری - بهترین جراح بینی در تهران
دکتر نصوری – بهترین جراح بینی در تهران

دکتر یاسر نصوری ❤❤❤

تلفن مشاوره

رزومه و سوابق تحصیلی

 جراح و متخصص گوش، حلق و زیبایی بینی 

 فوق تخصص جراحی زیبایی بینی

 کسب رتبه سوم آزمون بورد تخصصی کشوری سال 1397

 فلوشیپ اتولوژی و نوراتولوژی از دانشگاه علوم پزشکی ایران

 ✔جراحی های فوق تخصصی، بیماری های گوش نظیر کاشت حلزون ، شنوایی …

 عضو سابق هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران

 ✔عضو انجمن جراحان زیبایی ایران

نکاتی درباره جراحی بینی که باید بدانید!

جراحی زیبایی بینی که به عنوان عمل بینی یا رینوپلاستی شناخته شده است یکی از پر طرفدار ترین و محبوب ترین عمل های زیبایی در بین افراد مخصوصا خانم ها است.
بیشتر افرادی که از شکل و اندازه ی بینی خود رنج می برند و حس می کنند که بینی آن ها بزرگ است یا به حالت صورت آن ها نمی آید، تصمیم به انجام این عمل می گیرند. این در صورتی است که یک بینی بد فرم و بزرگ و نا مناسب به طور کلی می تواند بر روی زیبایی ظاهری تاثیر گذار باشد و از اعتماد به نفس افراد بکاهد.
برای نتیجه‌ی بهتر بعد از عمل بینی به بهترین متخصص جراح گوش و حلق و بینی مراجعه کنید.
باید بگوییم که عمل زیبایی بینی یکی از سخت ترین روش های جراحی های پلاستیک برای دست یافتن به زیبایی و گرفتن نتیجه ی خوب است. باید توجه کنید که تفاوت یک نتیجه خوب و یک نتیجه ی خوبی در عمل زیبایی بینی می تواند تنها یک میلی متری باشد
بهترین جراح بینی در تهران باید علاوه بر مهارت و تجربه در انجام جراحی و ظرافت و دقت کافی دارای سلیقه و زیبایی شناسی هم باشد.

نکاتی درباره جراحی بینی که باید بدانید! 

جراحی بینی چیست؟

این روز ها عمل بینی را زیاد می شوند اما اینکه چه مقدار درباره ی حقیقت آن می دانید! مسئله مهم این است که افراد کمی به آن توجه می کنند. اغلب جراحان بینی توصیه می کنند ، کسانی که تمایل به انجام عمل توسط بهترین جراح بینی در تهران را دارند، باید اطلاعات کافی درباره این جراح را بدست بیاورند تا با آگاهی کامل تصمیم بگیرند و بتوانند بهترین نتیجه را از انجام این عمل به دست بیاورند.

چرا افراد تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی می گیرند؟

عمل زیبایی بینی می تواند به بهترین صورت ساختار بینی و ظاهر بینی را به طور کامل تغییر دهد. که این تغییرات شامل:

 • مشکلات مربوط به نوک و سر بینی.
 • مشکلات مربوط به مجاری و راه های تنفسی.
 • انحراف سپتوم ها.
 • مشکلات بزرگ بودن سوراخ های بینی و پره ی بینی.
 • وجود پل و برآمدگی بر روی تیغه ی بینی.

فیلم واقعی از یک روز جراحی بینی با دکتر یاسر نصوری بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

باید با دقت و آگاهی کامل باید پزشکانی که دارای تجربه و مهارت بالایی هستند را مورد بررسی قرار دهید و یکی از بهترین ها را برای انجام این عمل در نظر بگیریم. برای انتخاب یک پزشک خوب باید ویژگی های او را مورد بررسی قرار دهیم. این ویژگی ها شامل:

 • تخصص و آگاهی دقیق و علمی و آکادمیک درباره انجام این جراحی داشته باشد.
 • آگاهی از جدید ترین و بروز ترین روش های جراحی بینی.
 • آگاهی کامل درباره ی زمینه ی جدید ترین تئوری های علمی در انجام عمل بینی.
 • آشنایی با اصول زیبایی و مشاوره دادن دقیق و کامل به بیمار، زمینه ی مدل های مختلف بینی و پیشنهاد دادم مدل بینی خاص که افراد می تواند با این روش ها بهترین مدل را داشته باشند.
 • سابقه کاری و کارنامه کاری موفق و تجربه بسیار بالا باشد.

در واقع زمانی که بهترین جراح بینی در تهران تمامی دانش لازم را داراست و می تواند تمامی آن دانش را در جریان جراحی بکار گیرد نتیجه عمل قطعا موفقیت آمیز خواهد بود.

بهترین راه برای یافتن یک جراح خوب بینی 

یکی از تکنیک ها برای یافتن هر پزشک موفق و کارآمدی در حوزه ای، آن است که نمونه کارها و نتایج جراح های وی را دنبال کنید و همینطور نظرات بیماران را پرس و جو کنید، بدین ترتیب به خوبی می توانید میزان رضایت از جراح بینی مورد نظر را بیابید و با اطمینان خاطر برای عمل بینی به او مراجعه نمایید.

از سوی دیگر بهترین جراح بینی در تهران یا هر شهر دیگر، می تواند با تجربه ای که در زمینه عمل دارد به مراجعین خود مشاوره دهد که برای مثال: مدل بینی خاصی برای ساختار کلی صورت وی متناسب تر است و بهترین مدل بینی برای او است.  مراجعه کننده می تواند به مشاوره های جراح بینی گوش فرا دهد تا بهترین نتیجه رقم بخورد.

بهترین جراح کیست؟

 اقدامات بهترین جراح بینی در تهران

پیش از این که روند جراحی آغاز شود جراح بینی با بررسی های دقیق و معایناتی که دارد می تواند نقشه جراحی را در ذهن خود ترسیم کند.
تمامی جراحانی که در روند عمل بینی با رعایت اصول حرفه ای حرکت می کنند تمامی خطرات و مشکلات مسیر مراجعه کننده را به وی گوشزد می کنند و از او می خواهند که با آگاهی در این مسیر گام بردارد.
خوشبختانه بسیاری از بهترین جراحان بینی در تهران تلاش می کنند که نگاهی واقع بینانه در مراجعه کننده ایجاد کنند تا مشکلی برای آنان ایجاد نشود.
در این مسیر جراح بینی تلاش می کند که تمامی رویاها و فانتزی های غیر واقعی که مراجعه کننده از نتیجه جراحی دارد را از بین برده و بخواهد که به مقوله عمل بینی با نگاهی دقیق و علمی نگاه کند. این مساله باعث می شود که فرد بعد از عمل دچار سرخوردگی نشود و بتواند مطابق با واقع به نتیجه جراحی نگاه کند.

سن مناسب برای جراحی زیبایی بینی از نظر بهترین جراح بینی در تهران :

با افزایش سن، شکل صورت و بینی نیز تغییر مى کند. اما لازم به ذکر است که انجام عمل جراحى زیبایى بینى در افراد مسن با افراد جوان بسیار متفاوت است. چراکه هنگام جوانی، بینی فرد کمی به سمت بالا سوق دارد ​​و این یکی از ویژگى هایى است که ظاهر جوانی به همراه می آورد اما با افزایش سن، بینی به سمت پایین چرخیده و افتادگى پیدا مى کند و به نظر می رسد که نسبت به سایر اجزاى صورت بزرگتر شده است.

بر این اساس دلیل عمل زیبایی بینی براى افراد مسن ممکن است کاهش علائم پیرى، رفع افتادگى و دستیابى به ظاهرى جوان تر و شاداب تر باشد اما براى افراد جوان معمولاً جهت تغییر شکل بینی برای مطابقت بهتر با صورت مى باشد.

البته براى جراحى زیبایى بینى براى افراد نوجوان محدودیت سنى نیز وجود دارد و افراد باید بینى رسیده باشند که بینى آنها رشد کافى خود را کرده باشد، به طورى که بعد از عمل دچار رشد و تغییر اندازه نشود. این سن براى پسران شانزده الى هفده سالگى و براى دختران ١۵ الى ١۶ سالگى در نظر گرفته شده است.

نکته های در مورد تغییر شکل بینی

یک چهره جذاب ناشی از تعادل و تناسب در اجزای صورت است. اما کمتر افرادی هستند که به صورت طبیعی تمام اجزای صورتشان متعادل و  متناسب باشند، با کمک یک جراح زیبایی ماهر می توان به این تناسب دست یافت، اما نکاتی در حوزه جراحی زیبایی بینی وجود دارد که همه ی افراد از آن مطلع نیستند.

امکان چه تغییراتی در فرم بینی وجود دارد؟

یک متخصص گوش و حلق بینی خوب که به عنوان بهترین جراح بینی در تهران شناخته می شود، به خوبی می تواند تغییرات ساختاری در فرم بینی، غضروف، استخوان بینی و… به وجود بیاورد، در ادامه به مجموعه اهداف پرطرفدار عمل بینی افراد اشاره شده است:

 1. تغییر اندازه بینی: جراحی می‌تواند بینی را بزرگ‌ یا کوچک‌تر کند تا با سایر اجزای صورت هارمونی بیشتر و بهتری داشته باشد. این جراحی می‌تواند شامل کوچک کردن بینی‌های بزرگ‌ یا افزایش حجم بینی‌های بسیار کوچک از طریق غضروف گذاری و … باشد.
 2. تغییر شکل نوک بینی: اصلاحات در نوک بینی یکی از رایج‌ترین درخواست‌ها در جراحی‌های زیبایی بینی است. این تغییرات می‌تواند شامل بالا بردن، پایین آوردن، یا دادن شکل مشخص‌تر به نوک بینی که بیشتر در جراحی بینی فانتزی و جراحی بینی نیمه فانتزی دیده می شود باشد.
 3. اصلاح قوز بینی: حذف یا کاهش قوز استخوانی روی بینی که در جراحی بینی استخوانی بیشتر انجام می شود، می‌تواند نمای ظاهر صورت را به طور قابل توجهی تغییر دهد.
 4. تغییر عرض پل بینی: جراحی می‌تواند عرض پل بینی را تنگ‌تر یا پهن‌تر کند، که این تغییرات می‌تواند تأثیر زیادی بر ظاهر کلی صورت داشته باشد.
 5. اصلاح تنفس: گاهی اوقات جراحی زیبایی بینی همراه با اصلاحاتی برای بهبود عملکرد تنفسی، مانند اصلاح انحراف تیغه بینی یا کوچک کردن شاخک‌های بینی انجام می‌شود.
 6. تقارن بینی: ایجاد تقارن بیشتر در سوراخ های بینی‌ که ممکن است بصورت مادرزادی نامتقارن باشند یا به دلیل ضربه دچار تغییر شکل شده‌اند.

جراحی زیبایی بینی باید با در نظر گرفتن عوامل مختلفی مانند ویژگی‌های فردی بینی، پوست بینی، و تناسب آن با سایر اجزای صورت انجام شود تا نتایج به دست آمده هم زیبا و هم طبیعی باشد. اینجاست که انتخاب بهترین جراح بینی در تهران می‌تواند در دستیابی به بهترین نتایج بسیار تعیین کننده باشد.

 جراحی بینی ترمیمی 

در برخی موارد بیماران جراحی بینی برای بار دوم یا چندم انجام می گیرد. در بسیاری از موارد که جراحی بینی نتیجه خوبی ندارد و در بخش هایی از بینی فرورفتگی ها و برآمدگی های ناخوشایندی ایجاد شده است، بیماران برای انجام جراحی مجدد وگرفتن نتیجه ایده آل بایستی که به بهترین جراح  ترمیمی بینی در تهران  مراجعه می کنند.

در جراحی بینی طبیعی می توان به تغییر پل بینی، پهنای بینی و شکل نوک بینی پرداخت. همچنین شکل سوراخ های بینی در این جراحی اصلاح می شوند و در کل شکل بینی تغییر می کند تا به یک هارمونی مناسب با دیگر اجزای صورت دست پیدا شود.

اگر بینی بعد از جراحی خود را تجسم می کنید و یک بینی ایده آل و بدون نقص را مشاهده می کنید که کاملاً به دیگر اجزای صورت می آید نه یک بینی مصنوعی و فانتزی که کاملاً واضح است که جراحی انجام شده است، بهتر است که به یک جراح بینی طبیعی مراجعه شود.

سعی کنید پس از انتخاب یک دکتر عمل بینی خوب کاملاً به وی اطمینان کرده و در مورد اهداف خود از جراحی و شکل هدف خود با وی صحبت کنید. این صحبت ها و انتقال خواسته ها به پزشک می تواند در نتیجه جراحی تاثیر بسزایی داشته باشد. بنابراین نباید اهمیت جلسات قبل از جراحی بینی را دست کم گرفت.

بهترین جراح بینی در تهران

رینوپلاستی یا عمل جراحی بینی یکی از شایع ترین و محبوب ترین جراحی های پلاستیک است که در دنیا انجام می شود. ولی یکی از سوال هایی که ذهن متقاضیان جراحی بینی را درگیر می کند این است که جراحی بینی به صورت طبیعی انجام شود یا جراحی بینی فانتزی؟ کدام یک بهتر است؟ همچنین بهترین جراح بینی طبیعی کیست و باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟ به این منظور لازم است که راهنمایی های لازم درباره مشخصات یک جراح بینی خوب ارائه دهیم تا متقاضی بداند در جلسه مشاوره باید به چه مواردی بپردازد و چه مسائلی برای وی مهم باشد.

با انجام جراحی بینی می توان به تغییر شکل و ظاهر بینی کمک کرد و شکل و تناسب و تعادل بهتری برای بینی ایجاد نمود. به این ترتیب بینی با دیگر اجزای صورت تناسب بهتر و زیباتری خواهد داشت.

بسیاری از افراد از سایز، شکل و تناسب بینی خود ناراضی هستند. بینی عضو مرکزی صورت است که بسیاری از افراد برای تغییر شکل بینی خود تقاضای جراحی بینی می کنند. تا تعادل چهره شان بهبود یابد و بینی تغییر شکل داشته باشد. جهت دهی بینی اصلاح شود و به این ترتیب سایر اعضای صورت ظاهر بهتری داشته باشند.

بهترین جراح بینی در تهران

جراحی های همزمان با جراحی بینی

جراحی بینی می‌تواند به تنهایی یا با سایر جراحی‌های زیبایی برای دستیابی به یک نتیجه زیبایی بهتر و هماهنگ‌تر صورت گیرد. انجام چندین عمل جراحی به صورت همزمان نه تنها می‌تواند به کاهش کلی هزینه‌ها و زمان بهبودی کمک کند، بلکه اغلب تعادل و تناسب بهتری را درچهره فرد ایجاد می کند. در اینجا به چند نمونه از جراحی‌هایی که  به طور همزمان با جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی در تهران انجام میشوند، اشاره می‌کنیم:

 1. جراحی پلک (بلفاروپلاستی): این عمل برای اصلاح پلک‌های افتاده یا برداشتن پوست اضافی و چربی‌های اطراف چشم‌ها انجام می‌شود تا ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر برای زیباجو  به ارمغان بیاورد.
 2. جراحی لیفت شقیقه و لیفت صورت: این جراحی برای کشیدن و صاف کردن پوست صورت و گردن و پیشانی انجام می‌شود، به خصوص در نواحی که چروک و افتادگی بیشتری داشته باشد.
 3. جراحی چانه (ژنیوپلاستی): این عمل می‌تواند شامل کاشت پروتز چانه یا تغییر شکل استخوان چانه باشد تا تعادل و تناسب بهتری بین بینی و سایر اجزای صورت ایجاد نماید.
 4. جراحی گونه (مالار آگمنتیشن): کاشت پروتز در ناحیه گونه‌ها یا تزریق چربی برای افزایش حجم و تعریف بهتر گونه‌ها، که می‌تواند همزمان با جراحی بینی انجام شود تا چهره‌ای زیبا و متناسب تری را ایجاد نماید.
 5. تزریق چربی: این روش برای افزایش حجم و بهبود تناسب در نواحی مختلف صورت، مانند گونه‌ها، لب‌ها و حتی خط فک، استفاده می‌شود. تزریق چربی می‌تواند به صورت همزمان با رینوپلاستی برای بهبود کلی ظاهر صورت و جوانسازی چهره انجام میشود.

انجام همزمان این جراحی‌ها باید با دقت و پس از مشاوره دقیق با بهترین جراح بینی در تهران انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که هر دو عمل به خوبی با یکدیگر ترکیب شده و نتایج مطلوبی را به دنبال داشته باشند.

محدودیت های جراحی بینی

با اینکه تکنیک های جراحی پیشرفته هستند، ولی این جراحی، حتی اگر توسط بهترین جراح بینی در تهران نیز انجام گیرد، دارای محدودیت هایی است که به این دلیل نمی توان تغییرات زیادی روی بینی ایجاد نمود. در صورتی که بینی فرم گوشتی داشته باشد نمی توان برخی از فرم های بینی را برای بیمار درآورد. نتیجه جراحی بستگی به سایز بینی، کیفیت پوست بینی و سن بیمار دارد.

مهم ترین نکته در مورد جراحی بینی این است که بیمار و پزشک مکالمه ای درست و بدون ابهام قبل از جراحی با یکدیگر داشته باشند تا به این ترتیب توقعات بیمار از جراحی گفته شود و از سوی دیگر پزشک در مورد محدودیت های جراحی و شکل تقریبی بینی بعد از عمل به بیمار توضیحاتی بدهد. درباره تغییراتی که می توان با جراحی بینی انجام داد، توضیح داده ایم.

بیماران باید این نکته را مدنظر داشته باشند که جراحی بینی نمی تواند مشکلات احساسی و عاطفی و اجتماعی آن ها را رفع کند.در صورتی که فردی به دلیل کمبود اعتماد به نفس قصد انجام جراحی بینی دارد، باید بداند که با جراحی بینی نمی تواند این مشکل را رفع کند. به خاطر داشته باشید که کمبود عزت نفس، اعتماد به نفس و مشکلاتی از این قبیل با جراحی بینی رفع نمی شوند. برای رفع این مشکلات جراحی بینی راه حل مناسبی نیست.

کلام آخر

با سپاس از شما همراهی که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید. اگر قصد انجام عمل بینی را دارید، حتما باید به بهترین جراح بینی در تهران مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دریافت مشاوره (کلیک کنید)