بینی

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بینی مهم ترین نقطه در زیبایی چهره شما دارد که بعضی از افراد در این مورد به مشکل برخوردند و بینی آن ها گوشی است و آن ها از این موضوع بسیار ناراحت هستند و این موضوع باعث شده که اعتماد به نفس خودشان را از دست بدهند‌ و نتوانند قبول کنند که در بعضی از مکان ها حضور پیدا کنند. ولی امروزه پزشکان و جراحان ماهری در کشور وجود دارد که شما می توانید با مراجعه کردن به آن‌ها با جراحی بینی فرم و زیبایی را به صورت شما برگردانند. در این مقاله قصد داریم شما را با ویژگی های بهترین جراح بینی گوشتی در تهران آشنا کنیم.

چگونه بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را انتخاب کنیم؟

اگر شما قصد جراحی بینی را دارید قبل از این کار تحقیق و جراح ماهری که در کارش موفق بوده را پیدا کنید شما با مشاوره گرفتن و دیدن چند مراجعه کننده خیالتان راحت می شود و به راحتی می توانید جراح دلخواهتان را پیدا کنید.
افراد بسیاری هستند که بعد از جراحی بینی ناراضی بودند و به متقاضیانی قصد جراحی دارند پیشنهاد می کنند که این جراحی انجام ندهند.

افراد بسیار زیادی از عمل های جراحی بینی را انجام دادند که از این موضوع راضی نیستند و به افراد پیشنهاد می کنند که اصلاً عمل جراحی بینی را انجام ندهند زیرا این افراد قبل از یک بار بر اثر بی احتیاطی و انتخاب نادرست عمل زیبای بینی یا جراحی های بینی انجام دادند که بر اثر تصمیم‌های اشتباه آنها این موضوع مشکل ساز شده است و تبلیغ بد می شود ولی یادتان باشد که انتخاب یک پزشک متخصص که از تجربه و تخصص بسیار بالایی برخوردار باشد.

با انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی برای جراحی بینی تان می توانید مشاوره های خیلی خوبی دریافت کنید و پس از آن با حصول اطمینان ، خودتان عمل جراحی بینی و زیبایی تان را به ایشان واگذار کنید تا از این موضوع خیالتان راحت باشد و یک عمل زیبای جراحی بسیار خوبی داشته باشید تا به زیبای شما بسیار کمک کنند.

چگونه بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را انتخاب کنیم؟

مراحل انجام کار برای عمل جراحی بینی به چه صورت است؟

 • مشاوره با دکتر : عزیزان می توانید از طریق تماس با م پزشک  زمان ملاقات مشاوره حرفه ای از ایشان دریافت کنید و بعد با مراجعه به مطب ایشان از مشاوره استفاده کنید.
 • ارائه قیمت مناسب : قیمت های جراحی بینی را پزشک در جلسه مشاوره ارائه می‌کنند، نسبت به کاری که باید انجام شود تعیین می کنند و نسبت به جاهای دیگر و میزان کار و نتیجه عمل بسیار مناسب می باشد. همچنین کیفیت کار و تخصص ایشان مثال‌ زدنی است.
 • جراحی زیبایی بینی : هر روز افراد بسیار زیادی از عمل های مختلف زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده اند و بسیاری از افراد نیز اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و زندگی خود را لذت بخش تر کرده اند. انتخاب یک پزشک متخصص نتیجه این کار است که از تجربه بسیار بالایی برخوردار بوده و همچنین عمل های موفقیت آمیز را داشته باشد.

جراح بینی گوشتی خوب در کشور ایران، خوشبختانه تمامی عمل های جراحی زیبایی بینی و عمل جراحی زیبای بینی مخصوصاً بینی های گوشتی که توسط پزشکان بسیار خوبی انجام می شود. این جراحان  دارای موفقیت چشمگیری بوده و تمامی مراجعه کنندگانی که عمل های جراحی زیبایی شان توسط یک جراح خوب انجام شده است، کاملا راضی بوده و به اطرافیان خودشان پزشکی خوب را پیشنهاد می دهند که عمل بسیار خوب و موفقیت آمیزی را بر روی بینی ها انجام می دهند.

عمل جراحی بینی گوشتی چگونه است؟

جراح بینی گوشتی خوب در تهران عمل جراحی بینی گوشتی بخاطر محدودیت ها و دشواری هایی که برای آن وجود دارد، همیشه مورد بحث قرار می گیرد. همیشه برای افرادی که دارای بینی گوشتی هستند و تصمیم گرفته اند که عمل بینی انجام دهند، ابهاماتی وجود دارد و ترس این که عمل موفقیت آمیزی باشد یا نه آنها را در انجام آن دچار تردید می کند.

ما در این مقاله قصد داریم، درباره عمل بینی گوشتی توضیحاتی بدهیم، تا کسانی که بینی گوشتی دارند، برای جراحی اطلاعات کافی بدست آورند. اما قبل از هر چیزی باید بدانید که بینی گوشتی به چه بینی هایی گفته می شود و تفاوت آنها با بینی استخوانی چیست؟

بینی گوشتی به چه مدل بینی گفته می شود؟

وقتی قسمت غیر استخوانی و نرم بینی جهت زیبا شدن نیاز به دخالت جراحی دارد، بینی گوشتی نامیده می شود، پوست در بینی گوشتی ممکن است نازک یا ضخیم باشد، ممکن است خشک یا چرب باشد. در بینی گوشتی بافت غضروف های بینی ممکن است دارای قوام خوب و سفت، یا خیلی نرم و ضعیف باشد. سوراخ های بینی ممکن است گشاد و فراخ یا کوچک و گرد باشد. در هر شکل و فرمی بینی گوشتی جهت زیبا شدن، نیاز به کار فراوان و دقیق از سویی و دانش و تجربه کاری از دیگر سو دارد.
در هر صورت، مدل بینی با معاینه پزشک به راحتی قابل تشخیص است.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی فردی است که تجربه کافی در زمینه عمل بینی های گوشتی را داشته و سال های زیادی است که عمل بینی های گوشتی را با موفق تمام انجام می دهد. علاوه براین، جراح بینی باید علم و متدهای جراحی خود را به روز نگه دارد تا با بکارگیری روش های جدید میزان موفقیت را بالا ببرد.

همچنین یک جراح خوب فردی است که جراحی بینی را به گونه ای انجام می دهد که اختلالی در عملکرد تنفسی ایجاد نشود. و نتیجه عمل بینی به صورتی باشد که تناسب سایر اجزای صورت با بینی حفظ شود.

بهترین متخصص جراحی بینی، جز جراحانی است که سال های زیادی در عمل بینی های گوشتی و ترمیمی فعالیت زیادی داشته باشد. شما می توانید با مشاهده نمونه کارهای بینی گوشتی دکتر منتخبی ، متوجه حرفه ای بودن ایشان بشوید.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

مراقبت های لازم بعد از عمل بینی گوشتی

 • استفاده از کمپرس یخ به مدت دو روز در زمان بیداری هر نیم ساعت به مدت پنج دقیقه، بعد از عمل جراحی در ناحیه و اطراف بینی بسیار کمک می کند.
 • در مدت دوره بهبودی تا یک هفته سر خود را بالا نگه دارید‌.
 • در صورتی که دچار خونریزی شدید حتما به پزشک خود اطلاع دهید.
 • برای شانزده هفته از قرار گرفتن طولانی در معرض نور خورشید پرهیز کنید و در صورت مجبور شدن از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.
 • بعد از عمل بینی از فینگ کردن خارج کردن هوا با زور خودداری کنید.
 • سعی کنید در روزهای اولیه بعد از عمل غذاهای نرم بخورید و از خوردن غذاهای سفت که موجب تحرک استخوان بینی می شود، خودداری کنید.
 • در زمان مسواک زدن به آرامی این کار را انجام دهید .
 • در مدت بهبودی از بینی خود مراقبت کنید تا ضربه ای به آن وارد نشود.
 • سعی کنید تا ۱۰ روز مقاربت جنسی نداشته باشید.
 • برای شستشوی بینی از سرم های مخصوص شستشو استفاده کنید.
 • تا زمانی که گچ بینی برداشته نشده باشد، از استحمام کردن مخصوصا در میان بخار اجتناب کنید و شستشو را طبق راهنمایی دستیار جراح انجام دهید.
 • از خوردن نمک پرهیز کنید.
 • در هفته های اول از لباس هایی استفاده کنید که یا از جلو و یا از عقب باز می شود.
 • از مرطوب کننده بینی و شستشو با سرم بینی تا دو هفته به طور مرتب استفاده کنید.
 • بعد از برداشت قالب بینی به توصیه پزشک می تواند از مواد آرایشی استفاده کنید.
 • پس از سه هفته ورزشهای سبک و بدون ضربه را مانند شنا کردن، آیروبیک، رقص، دراز و نشست را انجام دهید.
 • سعی کنید آب زیاد بنوشید.
 • برای نوشیدن آبمیوه از نی استفاده نکنید، چرا که این کار فشار کمی به بینی وارد می شود.
 • اگرچه از فردای بعد از عمل بینی فرد می تواند به فعالیت روزانه خود برسد اما ضعف جسمانی تا یک هفته بعد از عمل بینی نیز وجود دارد. بخاطر همین، توصیه می شود فرد تا یک هفته سرکار نرود و تا حدود ۲ هفته فعالیت های جسمانی خود را محدود کند. بعد از یک هفته فرد می تواند به سرکار برود، اما باید فعالیت های جسمانی محدود شود .
 • سعی شود حدود ۲ هفته از حرکات زیاد صورت مانند گریه کردن، خندیدن، مکیدن، آدامس جویدن و … پرهیز کنند.
 • همچنین در ۷ روز اول در هنگام خوابیدن باید از مبل راحتی یک نفره استفاده شود، به گونه ای که سر از ناحیه پایین بدن بالاتر قرار گیرد. بالا نگه داشتن سر بیش از حد معمول به مدت یک هفته تاثیر مثبتی بر روی کاهش تورم بینی و نتیجه جراحی دارد.

بهترین فصل برای جراحی بینی چه زمانی است؟

یکی از سوالات مراجعه کنندگان، انتخاب بهترین فصل برای عمل بینی می باشد. معمولا در فواصل سرما احتمال سرماخوردگی بالا می رود و عفونت های حاصل از این فصل ممکن است برای عمل بینی مناسب نباشد. در فصل گرما نیز تعریق باعث شل شدن چسب های روی بینی می شود. همچنین افرادی که در زمان تغییر فصل دچار آلرژی مانند عطسه، آبریزش بینی، خارش چشم و خارش بینی می شود و بهتر است عمل بینی در زمان غیر آلرژی انجام دهد، در غیر اینصورت باید از داروهای ضد حساسیت کمک بگیرد. بنابراین انتخاب بهترین فصل برای عمل بینی بستگی به شرایط فرد در فواصل مختلف است و زمان مناسب برای جراحی بینی با توجه به راحتی فرد انتخاب می شود.مراقبت های لازم بعد از عمل بینی گوشتی

تزریق کورتن چه تاثیر بر روی کاهش ورم بینی گوشتی دارد؟

تزریق کورتن در برخی از موارد برای کاهش تورم بینی های گوشتی بعد از عمل انجام می شود. لازم به ذکر است که تزریق کورتن برای بینی های با پوست نازک باعث تخریب بافت پوست می شود. بخاطر همین این آمپول هرگز برای بینی های با پوست نازک تجویز نخواهد شد.

برخی از جراحان بعد از عمل بینی برای تزریق کورتن اقدام می کنند. اما نباید برای تزریق آن عجله کرد. توصیه می شود، کمی تورم بینی کاهش پیدا کند و حدود ۲ ماه بعد از عمل، کورتن تزریق شود. در برخی موارد مشاهده شده است که به دلیل دقت نکردن غلظت مناسب در تزریق کورتن، باعث شده که سطح پوست دچار فرورفتگی و نامنظمی شده است.

تعداد دفعاتی که مجاز است کورتن تزریق شود، ۴ مرتبه است که اولین تزریق حدود دو ماه بعد از عمل بینی صورت می گیرد و برای دفعاتی بعدی باید ۶ هفته از تزریق قبلی بگذرد.

چه کسانی کاندیدهای مناسب برای تزریق کورتن هستند؟

 • کسانی که دارای بینی های گوشتی هستند.
 • کسانی که روند بهبودی و کاهش تورم به کندی پیش می رود.
 • افرادی که جراحی بینی ترمیمی انجام داده اند، یعنی برای بار دوم جراحی بینی داشته اند.
 • از آنجا که جراحی بینی جز یکی از مهم ترین جراحی های زیبایی است که باید جراحی که انتخاب می کنید، بسیار حرفه ای عمل کند.

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

یکی از مشکلاتی که اکثر افراد قبل از جراحی بینی گوشتی دچار آن می شوند، انتخاب پزشک مناسب و کاربلد است. بسیاری از افراد به دلیل معرفی و تایید پزشکان مختلف، دچار سردرگمی می شوند. قبل از اینکه به اهمیت انتخاب دکتر برای جراحی بینی های گوشتی بپردازیم، چند نکته مهم قبل از عمل را ذکر خواهیم کرد.

مهمترین نکات در خصوص جراحی بینی های گوشتی

باید توجه داشت که عمل هایی که توسط بهترین جراح بینی گوشتی در تهران صورت می گیرند، مشابه یکدیگر نخواهند بود. دلیل این امر نیز آن است که هر کدام از بینی ها حالت خاصی دارند و مشابه یکدیگر نیستند. برخی از مهمترین نکات در این زمینه شامل موارد زیر می باشند.

 • افرادی که حالت بینی آنها گوشتی است باید از نتیجه عمل جراحی خود انتظار منطقی داشته باشند. تضمین نتیجه عمل بینی، متناسب با خواسته هر فردی تنها با انتخاب یک پزشک کاربلد صورت خواهد گرفت.
 • بعد از انجام عمل نیز باید یک بازه زمانی 6 ماه تا 2 سال را برای بهبود کامل بینی در نظر گرفت. داشتن صبر و مراقبت از بینی بعد از انجام جراحی بینی گوشتی الزامی است.

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی

چرا انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران مهم است؟

انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران برای بسیاری از کسانی که قصد عمل را دارند، الزامی است. درصد بالایی از افراد بعد از عمل بینی، رضایت لازم را از نتیجه نداشته‌اند که دلیل اکثر این نارضایتی ها نیز به عملکرد پزشک بر می‌گردد. به همین دلیل پیشنهاد می شود که قبل از انجام عمل، بررسی های لازم در خصوص عملکرد پزشک را انجام دهید. دیدن نمونه های قبلی پزشک یکی از راههای بررسی عملکرد او می باشد. در صورتی که درصد بالایی از مراجعه کنندگان از نتیجه جراحی خود رضایت داشته باشند، می توان نسبت به جراحی بینی خود توسط آن پزشک نیز تصمیم گیری کرد.

اقدامات قبل از جراحی بینی

 • یکی از اقدامات مهم انتخاب جراح بینی باتجربه می باشد که نقش  بسزایی در عمل بینی خواهد داشت.
 • چنانچه جراحی بینی توسط جراح بینی کم تجربه انجام گیرد به دلیل عدم مهارت جراح بینی ، نتیجه ایده آل کسب نمی شود و فرد باید بالاجبار یکسال صبر کند تا ترمیم اولیه بینی تثبیت شده باشد و شاید برای بار دیگر نیز به نتیجه دلخواه خود نرسد پس باید در انتخاب جراح بینی خود دقت لازم را داشته باشید.
 • بعد از انتخاب جراح بینی با مراجعه به مطب با جراح بینی مشاوره داشته باشید و انتظارات خود را از انجام جراحی بینی بیان نمایید.
 • جراح بینی آزمایش های لازم را برای کنترل انعقاد خون و به طور کلی برای بررسی وضعیت سلامتی فرد تجویز می نماید و فرد باید قبل از عمل بینی آن ها را انجام دهد.
 • بانوان قبل از جراحی زیبایی بینی باید با انجام تست بارداری از باردار نبودن خود اطمینان کسب کنند.

کلام آخر

با تشکر از شما همراهان گرامی که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید. در صورت داشتن یا پیشنهاد می توانید آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)