بینیبینی استخوانی

بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد

آیا به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد هستید؟ مطمئنا انتخاب از میان جراحانی که در این منطقه فعالیت دارند، برای شما کمی سخت است. اما اصلا نگران نباشید. با دانستن راهکار مناسب به راحتی بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد را انتخاب کنید و بهترین نتیجه را مشاهده نمایید؛ بدون این که با عوارض خاصی مواجه شوید.

امروزه در کشور ما جراحی زیبایی بینی طرفداران بسیار زیادی دارد. معمولا افرادی که از ظاهر بینی خود ناراضی هستند، تصمیم به انجام این جراحی می‌گیرند. اما از آنجا که فرم بینی ها به دو دسته استخوانی و گوشتی تبدیل می‌شود، جراحی هر فردی با دیگر متفاوت است. معمولا جراحی بینی استخوانی نسبت به گوشتی ساده تر است و نتیجه عمل آن رضایت بسیار بالایی به دنبال دارد. چرا که ساختار بینی های استخوانی بسیار مستحکم تر است و جراح راحت تر می تواند تغییرات لازم را اعمال کند. اما قبل از هر کاری انتخاب جراح مناسب اهمیت بسیاری دارد. یک جراح خوب کسی است که در زمینه جراحی بینی استخوانی مهارت و تجربه بسیاری داشته و سال های بسیاری در این زمینه فعالیت انجام داده باشد.
حال در ادامه به بررسی ویژگی‌های مهم بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد می پردازیم تا راحت تر بتوانید انتخاب خود را انجام دهید.

بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در این شهر نیازمند در نظر گرفتن فاکتور های کلیدی برای این انتخاب است. دکتر یاسر نصوری در این زمینه به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در شهر تهران شناخته می‌شود. ایشان با بهره‌گیری از دانش تخصصی عمیق و تجربه گسترده در جراحی‌های پیچیده، به خصوص به عنوان بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران، شهرت دارد.

دکتر نصوری با استفاده از تکنیک‌های نوین و به‌روز، توانسته است نتایجی دقیق و طبیعی را برای بیماران خود فراهم آورد که با فاکتورهای کلیدی مورد بحث در ادامه این مقاله ارائه می شود مطابقت دارد. اگر به دنبال یک جراح ماهر و قابل اعتماد در زمینه جراحی بینی استخوانی هستید، توصیه می‌کنیم پس از تحقیق و بررسی دقیق، انتخابی آگاهانه داشته باشید و دکتر نصوری را به عنوان یکی از گزینه‌های برتر خود در نظر داشته باشید.

دکتر یاسر نصوری-بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد
دکتر یاسر نصوری-بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد

رزومه و سوابق دکتر یاسر نصوری

 🔰جراح و فوق متخصص گوش، حلق و بینی 

🔰جراح زیبایی بینی به سبک جدید و پیشرفته وی(v)

🔰فلوشیپ اتولوژی و نوراتولوژی از دانشگاه علوم پزشکی ایران

🔰 عضو سابق هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران

🔰عضو انجمن جراحان زیبایی ایران

🔰 جراحی ترمیمی بینی استخوانی وگوشتی با غضروف دنده

ویژگی بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد

داشتن مهارت و تجربه کافی در زمینه جراحی بینی استخوانی: معمولا جراحان بینی در یک زمینه خاص فعالیت بیشتری انجام می‌دهند. بنابراین بهترین جراح بینی که در زمینه جراحی بینی استخوانی مهارت و تخصص بیشتری داشته باشد، انتخاب بهتری خواهد بود. شما با مشاهده نمونه کاری های جراحان مختلف می توانید پی ببرید، نتیجه جراحی تا چه حد موفقیت آمیز است و جراح به چه میزان در عمل جراحی بینی استخوانی مهارت دارد.
به طور کلی، جراحانی که سال‌های بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند، با اطمینان بیشتری انتخاب می شوند و بیماران با خیال راحت تر نزد پزشک برای انجام جراحی بینی مراجعه می کنند.

ویژگی بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد

استفاده از به روزترین تجهیزات پزشکی و تکنیک های جدید روز دنیا:

یک جراح زمانی به عنوان بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت‌آباد انتخاب می‌شود که تلاش خود را برای یادگیری تکنیک های روز دنیا به کار گیرد و هر ساله برای یاد گرفتن روش های جدید جراحی دوره های تخصصی بگذراند. یک جراح به روز به خوبی می تواند جراحی بینی استخوانی را برای شما با حداقل ترین تهاجم انجام دهد. به طوری که مراحل عمل جراحی و مراقبت های بعد از آن برای شما بسیار راحت باشد و شما با مشکل خاصی بعد از جراحی مواجه نشوید.
 کسب مدرک تخصصی:

داشتن مدرک تخصصی اولین مقدمه برای انجام جراحی زیبایی بینی استو معمولاً پزشکانی در زمینه جراحی زیبایی بینی فعالیت می کنند، تخصص جراحی زیبایی یا گوش، حلق و بینی را کسب نموده اند. در غیر این صورت انجام جراحی بینی استخوانی با خطرات بسیاری همراه است و پزشکی که بدون مدرک تخصصی در این زمینه فعالیت کند، فعالیت های او غیرقانونی بوده و هرگز با پیچیدگی‌های عمل آشنا نخواهد بود

 داشتن اخلاق خوب و حرفه ای:

یکی از مهم‌ترین ویژگی های بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد داشتن اخلاق خوب و حرفه‌ای است. در حقیقت جراحی می‌تواند به بیماران خود کمک کند که مشاوره کاملا حرفه‌ای قبل از عمل برای بیماران در نظر گیرد تا به تمام سوالات آنها به طور دقیق پاسخ دهد. در صورت عدم برآورده شدن اهداف بیماران دلیل منطقی داشته باشد. درصورتی که جراحان بتواند با بیماران رابطه خوبی برقرار کند و با آنها به یک نتیجه یکسان از عمل جراحی برسند، احتمال این که نتیجه خوبی از عمل مشاهده شود، بسیار زیاد است.

روند جراحی بینی استخوانی به چه شکل است؟

جراحی بینی استخوانی یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی در حال حاضر است که روزانه افراد زیادی این جراحی را تجربه می کنند تا نواقص بینی خود را برطرف نموده و به زیبایی‌های صورتشان بیفزاید. کسانی که برای انجام جراحی بینی نزد پزشک مراجعه می کنند، اولین نکته‌ای که مورد بررسی قرار می گیرد نوع ساختار بینی است. به طور کلی بینی ها به دو دسته استخوانی و گوشتی تقسیم شده اند که اکثر جراحی بینی های گوشتی با درصد موفقیت بسیار بالایی به نتیجه می رسد. اما جراحی بینی گوشتی با کمی پیچیدگی همراه است که احتمال ریسک و درصد موفقیت آن نسبت به بینی های استخوانی کمتر است.
جراحی بینی استخوانی طی دو روش باز یا بسته انجام می‌شود که متخصص جراحی بینی با بررسی شرایط و ساختار بینی تصمیم می گیرد، از کدام روش استفاده کند.

 جراحی بینی به روش باز: جراحی بینی به روش باز به گونه ای است که با استفاده از یک برش بین دو سوراخ بینی، پوست بینی کاملاً از روی ساختار جدا شده و جراح دسترسی بهتری به ساختار بینی برای اعمال تغییرات پیدا می کند. در واقع اعمال تغییرات با استفاده از روش باز خیلی راحت است و جراح دیده وسیع‌تری به ساختار بینی دارد.
روش باز هم برای بینی های استخوانی و هم برای بینی های گوشتی مناسب است.
جراحی بینی استخوانی به روش بسته: جراحی بینی استخوانی به روش بسته تحت ایجاد برش های داخلی انجام می شود. در واقع جراحی دسترسی مستقیم به ساختار بینی ندارد و برای اعمال تغییرات پوست از روی ساختار بینی کنار زده نمی شود. از آنجا که برش های ایجاد شده بر روی بینی توسط این روش بسیار کمتر است، شخص دوره بهبودی را سریع تر طی می کند و هیچ نیازی به ایجاد بخیه بر روی بینی نیست.

روند جراحی بینی استخوانی به چه شکل است؟

اکثر مواقع، روش بسته زمانی انتخاب می شود که تصمیم بیمار تصمیم تنها ایرادات بینی و مدل نهایی بینی به صورت طبیعی است. البته تجربه و مهارت متخصص در انتخاب جراحی بینی استخوانی به روش باز یا بسته بسیار تاثیرگذار است.

فرق جراحی بینی استخوانی با گوشتی

تکنیک هایی که توسط بهترین جراح بینی استخوانی در تهران برای انجام جراحی بینی استخوانی به کار می برود، با عمل بینی گوشتی یکسان است. در واقع هیچ تفاوتی در روند جراحی این دو مدل بینی وجود ندارد. تنها تفاوت ساختار بینی است که جراحی بینی استخوانی با گوشتی را متفاوت می‌سازد. معمولاً بینی های گوشتی پوست بسیار ضخیمی دارند. اما غضروف آنها بسیار ضعیف است و تغییر احتمالات با حساسیت بسیاری همراه است و جراحان برای عمل جراحی بینی گوشتی باید دقت بسیاری داشته باشند. اما اکثر بینی های استخوانی دارای پوست نازک و غضروف محکمی هستند.

چه کسانی به عنوان کاندید جراحی بینی استخوانی شناخته می شوند؟

بیشتر کسانی که جراحی بینی استخوانی انجام می دهند، از مشکل برآمدگی یا قوز بینی رنج می برند که این مشکل به خاطر عوامل متعددی مانند ژنتیک، ارث و رشد بیش از حد غضروف و استخوان اتفاق می‌افتد. حال در دسته های زیر به معرفی کسانی که به عنوان کاندیدهای جراحی بینی انتخاب می شوند، می پردازیم:

کسانی که دارای بینی برآمده ای هستند و حتی ممکن است با مشکلات تنفسی هم همراه باشند و این برآمدگی باعث بر هم خوردن تناسب اجزای صورت نیز خواهد شد.
یکی از شایع‌ترین مشکلات در بین افراد دارای بینی استخوانی، انحراف بینی است. کسانی که با انحراف بینی مواجه هستند، بینیشان کمی از نقطه مرکزی خارج شده است. این دسته از افراد است در همان ابتدای تولد با مشکل انحراف مواجه بوده‌ یا بر اثر آسیب دیدگی مانند شکستگی بینی با عارضه انحراف بینی روبه‌رو شده‌اند.

بینی های استخوانی چه ویژگی هایی دارند؟

ویژگی بینی های استخوانی شامل موارد زیر است:

 • دارای استخوان باریک
 • برامدگی یا قوز بیش از حد
 • انحراف بینی
 • دارای پوست نازک و انعطاف پذیری بالا
 • دارای غضروف محکم
 • فواید جراحی بینی استخوانی
 • معمولاً جراحی بینی با اهداف گفته شده در زیر قابل اجرا خواهد بود:
 • کوچک کردن و کاهش پهنای بینی و بهبود شکل ظاهری آن
 • اصلاحات و نواقص مادرزادی
 • افزایش اعتماد به نفس و تجسم ذهنی بهتر از ظاهر خویش
 • تعادل بینی و ظاهر صورت
 • اصلاح آسیب ها و نواقص مادرزادی
 • رفع مشکلات تنفسی و بهبود جریان تنفسی
 • رفع معایب بینی مانند برآمدگی و عدم تقارن
 • آمادگی لازم برای انجام جراحی بینی استخوانی

اقداماتی که باید قبل از جراحی بینی انجام دهید شامل موارد زیر است:

 • حدود ۸ ساعت قبل از عمل از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید.
 • شب قبل از عمل حتما دوش بگیرید. چرا که ممکن است بعد از عمل به راحتی نتوانید استحمام کنید.
 • چند روز قبل از عمل سعی کنید مایعات کافی بنوشید. قبل از جراحی حتماً از لباس های گشاد و دکمه دار استفاده کنید تا
 • بعد از جراحی و هنگام بازگشت به خانه به راحتی بتوانید لباس های خود را بپوشید.
 • حتماً یک نفر برای انجام جراحی همراه خود داشته باشید تا برای بازگشت به منزل خیالتان راحت باشد.
 • سعی کنید حدود چند هفته از مصرف داروهای التهاب زا و آسپیرین خودداری کنید.
 • حداقل دو هفته از استعمال سیگار و دخانیات خودداری کنید.
 • حتما مدارک پزشکی و آزمایشات لازم را در روز عمل همراه خود داشته باشید.
 • وسایل مورد نیاز خود را آماده کنید تا بعد از جراحی دچار مشکل نشوید.
 • مراقبت های لازم بعد از عمل جراحی بینی استخوانی

بینی های استخوانی چه ویژگی هایی دارند؟

نکات مراقبتی که باید بعد از عمل جراحی بینی استخوانی انجام دهید، شامل موارد زیر است:

 • حدود چند ساعت بعد از عمل سعی کنید چیزی نخورید. چرا که بخاطر مصرف داروهای بیهوشی ممکن است معده شما هنوز فعالیت خود را به کار نگرفته باشد و با حالت تهوع و استفراغ همراه شوید
 • سعی کنید از مصرف غذاهای تند و پرنمک پرهیز کنید.
 • مصرف الکل و دخانیات در دوره بهبودی ممنوع است.
 • بعد از دو الی سه روز میزان تورم و کبودی اطراف چشم افزایش پیدا می کند که برای کاهش به مدت چند روز از کمپرس سرد استفاده کنید. این کار را روزانه ۲ الی ۳ مرتبه انجام دهید.
 • حداقل به مدت یک هفته استراحت مطلق داشته باشید و از انجام فعالیت های سنگین و ورزش کردن حدود ۴ الی ۶ ماه بعد از عمل خودداری کنید. اما بعد از دو ماه ورزش‌های سبک مانعی ندارد.
 • زمان دقیق برای استحمام را از دکتر خود سوال کنید.
 • معمولاً حدود یک هفته بعد از عمل می توانید استحمام کنید. اما از رفتن زیر دوش خودداری نمایید.
 • برای خوابیدن حتماً از دو بالش استفاده کنید که این کار به کاهش تورم های بعد از عمل بسیار کمک می کند.
 • در هفته اول پس از جراحی بینی خوردن آب کرفس و آب آناناس به کاهش کبودی ها و بهبودی زخم ها بسیار کمک می کند.
 • بعد از برداشتن گچ به صورت مرتب چسب بینی را انجام دهید.
 • چسب زدن به کاهش تورم و شکل دهی فرم بینی بسیار کمک می کند.
 • سعی کنید در هفته های اول در معرض نور خورشید قرار نگیرید. نور خورشید موجب افزایش تورم بینی خواهد شد.
 • در هفته اول از مصرف غذاهای پر نمک و چرب خودداری کنید. حذف نمک در وعده های غذایی در کاهش تورم بسیار تاثیرگذار است.
 • پس از جراحی بینی استخوانی بینی خود را با استفاده از سرم شست و شو دهید.
 • استفاده از پماد مسکن های تجویز شده را فراموش نکنید.
 • بعد از جراحی از فین کردن خودداری کنید. زیرا این کار فشار بسیار زیادی به بینی وارد می کند.

درد عمل بینی استخوانی بیشتره یا گوشتی

درد پس از عمل جراحی بینی، چه در بینی‌های استخوانی و چه در بینی‌های گوشتی، می‌تواند در افراد مختلف، متفاوت باشد و بیشتر به میزان تغییرات ایجاد شده در حین جراحی، مهارت جراح، و واکنش فردی بیمار به جراحی بستگی دارد. با این حال، برخی از نکات کلی در مورد درد مرتبط با هر دو نوع بینی وجود دارد:

بینی استخوانی

 • جراحی بینی‌ استخوانی معمولاً شامل تغییر شکل یا برداشتن بخشی از استخوان‌های بینی است. این فرآیند ممکن است به دلیل تراشیدن یا شکستن استخوان برای ایجاد تغییر شکل و رسیدن به شکل مطلوب دردناک‌تر باشد.
 • با اینکه این نوع جراحی ممکن است در ظاهر تهاجمی‌تر به نظر برسد، تکنیک‌های کنترل درد مدرن مانند داروهای ضد درد، کمپرس سرد، و استراحت مناسب می‌توانند درد را به خوبی کنترل کنند.

بینی گوشتی

 • در جراحی بینی‌های گوشتی، جراح معمولاً تمرکز کمتری بر روی استخوان دارد و بیشتر بر روی غضروف و بافت نرم تمرکز می کند. در این نوع جراحی‌، برای تغییر شکل و ایجاد مدل دلخواه زیباجو، ممکن است نیاز به برداشتن یا تغییر شکل مقدار زیادی از بافت نرم باشد که این خود می تواند علت اصلی درد در این نوع بینی ها باشد.
 •  بطور کلی جراحی بینی گوشتی ممکن است درد کمتری نسبت به جراحی‌ بینی استخوانی داشته باشد، اما همچنان نیازمند مراقبت‌های دقیق پس از عمل و استفاده از داروهای ضد درد است.

در هر دو نوع از بینی، میزان درد اختصاصی است و می‌تواند بر اساس آستانه درد بیمار، دقت و مهارت جراح، و نوع تغییرات در بینی، متفاوت باشد. استفاده از داروهای مناسب ضد درد و دنبال کردن دستورالعمل‌های پزشک، برای مراقبت‌های بعد از عمل می‌تواند به کنترل درد کمک کند و فرایند بهبودی را تسهیل بخشد.

بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد را پیدا کنیم؟

حال برای پیدا کردن بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت‌آباد برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم. ابتدا باید لیستی از جراحانی که در منطقه سعادت‌آباد فعالیت دارند را پیدا کنید. بعد از تهیه لیست در مورد هرکدام از جراحان اطلاعات دقیق را به دست آورید. اطلاعاتی مانند میزان تجربه و مهارت، سابقه فعالیت، تعداد بینی های جراحی شده، میزان رضایت بیماران از نتیجه عمل و غیره. حال در میان لیستی که انتخاب کردید، بهترین جراح را از نظر شخصی خودتان انتخاب کنید.

بعد از انتخاب جراح برای کسب اطمینان بیشتر می توانید به صفحات رسمی و وب سایت بهترین دکتر بینی استخوانی در سعادت آباد مراجعه کرده و نظر بیماران مختلف را مطالعه کنید. معمولا خواندن پیام ها و کامنت های صفحه اینستاگرام دکتر اطلاعات بسیار دقیقی در اختیار شما قرار می دهد. در صورتی که تمام پیشنهادات و نظرات بیماران مثبت باشد، شما با خیال راحت تری نزد پزشک مراجعه می کنید و برای انجام جراحی بینی آماده می شوید.

بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد را پیدا کنیم؟
بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد را پیدا کنیم؟

بهترین مدل عمل بینی استخوانی

به طور کلی جراحی بینی به سه مدل طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی اجرا می‌شود که هر کدام از مدل های نام برده شده دارای ویژگی های مختلف هستند. امروزه اکثر مراجعه‌کنندگان ترجیح می‌دهند مدل بینی خود را طبیعی انتخاب کنند. مدل طبیعی به گونه ای است که تنها ایرادات بینی رفع می شود و اندازه بینی متناسب با ظاهر و دیگر اعضای صورت ترسیم خواهد شد.
اما مدل عروسکی و فانتزی جذابیت و زیبایی بیشتری دارد. اما ممکن است این مدل متناسب با دیگر اجزای صورت نباشد. همچنین به خاطر تغییرات بیش از حد ایجاد شده ممکن است بیمار بعد از جراحی با مشکلات تنفسی و بویایی روبرو شود. مدل فانتزی به گونه ای طراحی شده که تیغه بیش از حد باریک و نازک شده و نوک بینی بیش از اندازه بالا قرار می گیرد . همچنین قوس زیادی هم بر روی پل بینی ایجاد می شود.
مدل نیمه فانتزی هم بین مدل طبیعی و فانتزی قرار گرفته که در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد. در این مدل نوک بینی نسبتاً سربالا بوده و تیغ نیمه باریک و قوس بسیار کمی بر روی پل بینی ایجاد می شود.

 عوارض جراحی بینی استخوانی از نظر بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد

در صورت عدم دقت در انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد ممکن است شخص بعد از عمل با مشکلات بسیاری مواجه شود و از میان رایج‌ترین مشکلات بعد از جراحی بینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم تناسب اندازه بینی با دیگر اجزای صورت
 • سر بالا بودن بیش از حد نوک بینی
 • کج شدن تیغه بینی
 • افتادگی نوک بینی
 • عدم رفع قوز یا فرورفتگی روی بینی

وجود مشکلات گفته شده موجب می شود نتیجه عمل رضایت کامل را به همراه نداشته باشد و شما از انجام جراحی بینی پشیمان شوید. پس تا حدالامکان در انتخاب جراح خود نهایت دقت را داشته باشید و تا زمانی که نسبت به عملکرد پزشک مطمئن نشدید، هرگز برای انجام جراحی آماده نشوید.

بهترین جراح بینی استخوانی در ایران

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در ایران نیازمند تحقیق و بررسی بسیار گسترده و دقیق دارد. برای این انتخاب باید تجربیات، نمونه کارها و بازخوردهای زیباجویان مختلف از جراحان مختلف شهرهای مختلف ایران را بررسی کرد. یک جراح بینی ماهر بینی استخوانی باید تجربه و مهارت کافی در انجام جراحی‌های دقیق و پیچیده استخوانی را داشته باشد، به ویژه در شکل‌دهی مجدد به استخوان بینی که می‌تواند بر ظاهر کلی صورت تأثیر بگذارد.

دکتر یاسر نصوری یکی از جراحان جوان و برجسته در این زمینه است که در ایران شناخته شده است. ایشان به دلیل داشتن دانش فنی عمیق، توجه به جزئیات زیبایی‌شناسی و استفاده از تکنیک‌های نوین جراحی، به عنوان یکی از بهترین‌ جراحان بینی استخوانی درتهران مطرح هستند. نتایج کار ایشان نشان دهنده مهارت و تعهد او برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن برای بیمارانش است.

هزینه بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد

مطمئنا برای مراجعه به بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد باید هزینه زیادتری نسبت به دیگر جراحان پرداخت کنید. چرا که جراحان بینی با توجه به مهارت و تخصصی که کسب نموده اند هزینه جراحی را مشخص می کنند. البته دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه عمل بینی استخوانی شامل موارد زیر است:

 • ساختار بینی و مشکلات آن
 • هزینه دستیاران از جمله متخصصین بیهوشی
 • هزینه بیمارستان و محل جراحی و هزینه های جانبی مانند هزینه آزمایش خون
 • هزینه عکس برداری قبل از جراحی

هزینه عمل بینی استخوانی چقدر است؟

انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد با کمک جراحان برتر

برای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد می توانید از مجموعه جراحان برتر کمک بگیرید. مجموعه جراحان برتر با هدف معرفی بهترین جراحان بینی پایه گذاری شده است و تمام تلاش خود را برای معرفی بهترین مراکز و جراحان‌بینی به کار می گیرد. در واقع تنها جراحانی توسط جراحان برتر مورد تایید است که در زمینه جراحی بینی تجربه و مهارت کافی را داشته باشند و از بروز ترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا استفاده کنند.
با مراجعه به این مجموعه می توانید اطلاعات بسیار دقیقی در مورد جراحان مختلف کسب کنید و با آگاهی کامل تری برای انجام جراحی بینی آماده شوید.

جمع بندی

جراحی بینی استخوانی نسبت به بینی گوشتی بسیار ساده تر بوده و نتیجه حاصل از آن معمولا بهتر و زیباتر از بینی های گوشتی است. بنابراین هنگام انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در سعادت آباد ، اگر نسبت به عملکرد جراح انتخابی اطمینان کافی داشته باشید، لازم نیست نگرانی زیادی داشته باشید و با خیال راحت برای عمل جراحیایمن و مطمئن و مورد انتظارتان آماده شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دریافت مشاوره (کلیک کنید)