بینی

بهترین جراح بینی در صادقیه تهران

در این مقاله از وب سایت جراحان برتر ، ما قصد داریم تا در رابطه با بهترین جراح بینی در صادقیه صحبت کنیم. جراحی بینی یکی از اموری است که امروزه علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کرده است. انجام این کار مزایا ، نکات و توضیحات مختصری دارد که ما قصد داریم تا در ادامه مقاله بهترین جراح بینی در صادقیه ، به بررسی این موارد بپردازیم. امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت ببرید. در ابتدا قصد داریم تا به کسانی که نمی دانند توضیح دهیم که جراحی بینی چیست؟

جراحی بینی یا به اصطلاح (rhinosergeon یا رینوپلاستی) یکی از موارد موجود در جراحی زیبایی می باشد که با انجام آن می توان تغییری در شکل ظاهری بینی اعمال کرد. انجام این کار باعث افزایش هماهنگی بین صورت و بینی می شود. عمل جراحی بینی به دلایل مختلفی انجام داده می شود برای مثال : به دلیل وجود مشکلات تنفسی در بینی فرد ، برای زیبایی و حتی در مواقعی نادر نقص های مادزادی.

نتیجه ای که در جراحی عمل بینی مشخص می شود به عواملی مانند پوست بینی ، خصوصیات بینی ، استحکام استخوان ها و غضروف ها بستگی دارد. تکنیک و روشی که در جراحی توسط بهترین جراح بینی در صادقیه انجام داده می شود ، فرق دارد. برای مثال : روش جراحی بینی گوشتی با بینی استخوانی فرق می کند. ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا به بررسی انواع جراحی بینی بپردازیم. با ما همراه باشید.

انواع جراحی بینی

جراحی بینی طبیعی در صادقیه

 

جراحی بینی در صادقیه تهران

 

بیشتر مراجعه کنندگان برای عمل جراحی ، عمل طبیعی می باشد. برای انجام این مورد مواردی مانند نوع گردی صورت ، طول و عرض صورت ، خصوصیات ظاهری صورت ، برجستگی چانه ، سایز چشم ها و گونه ها در نظر گرفته می شود. بهترین جراح بینی در صادقیه یعنی آقای دکتر یاسر نصوری عمل جراحی بینی طبیعی را به بهترین شکل ممکن در اسرع وقت با بهره گیری از برترین امکانات انجام می دهد. شما عزیزان می توانید با ارتباط با شماره های موجود در وب سایت با کلینیک زیبایی در ارتباط باشید.

جراحی بینی گوشتی در صادقیه

بینی گوشتی اصطلاحی است که به بینی هایی که در قسمت نیمه پایینی خود دارای پوستی ضخیم و چربی زا هستند اطلاق می شود. انجام عمل زیبایی بینی گوشتی برای کسانی که از بزرگی بینی گوشتی و پهن خود رنج می برند مناسب است. بینی های گوشتی باعث خجالت و کاهش اعتماد به نفس در فرد می شود و با کوچک کردن بینی گوشتی می توان زیبایی و اعتماد به نفس را به شخص بازگرداند.

جراحی بینی استخوانی در صادقیه

هر فردی که قسمت پل بینی او قوز یا برآمدگی داشته باشد به اصطلاح گفته می شود که بینی او استخوانی می باشد. با جراحی بینی استخوانی تغییر به سزایی در ظاهر اشخاص ایجاد می شود و تاثیر بالایی در افزایش اعتماد به نفس افراد دارد. یکی از متداول ترین دلایل متقاضیان برای عمل بینی استخوانی ، برآمدگی پل بینی می باشد. شما عزیزان می توانید با مراجعه به کلینیک دکتر یاسر نصوری و دریافت نوبت اقدام به عمل جراحی بفرمایید.

جراحی بینی انحرافی در صادقیه

جراحی بینی انحرافی به دلیل داشتن انحراف در بینی فرد صورت می گیرد. گرفتگی سوراخ های بینی در هر دو طرف یا یک طرف باعث ایجاد مشکلات تنفسی می شود و فرد برای رهایی از این مشکل باید عمل جراحی انجام دهد. این روش از عمل بینی هیچگونه جنبه زیبایی ندارد و فقط برای درمان فرد انجام داده می شود.

باور غلطی که در مراجعه کنندگان وجود دارد این است که تصور می کنند که با جراحی بینی انحرافی با بریدن تیغه میانی ، شکل ظاهری بینی هم تغییر خواهد کرد اما این طور نیست و بینی صاف نخواهد شد بلکه ، در جراحی انحراف فقط ساختمان داخل بینی سازمان دهی می شود و فقط راه جریان هوا در داخل بینی باز می شود. آقای دکتر یاسر نصوری ، یکی از بهترین جراحان بینی در صادقیه جراحی بینی انحرافی را به بهترین شکل با بهره گیری از بروز ترین امکانات پزشکی در دنیا انجام می دهد. شما می توانید برای دریافت نوبت با شماره های درج شده در وب سایت با ما در ارتباط باشید.

جراحی بینی شکسته در صادقیه

برای داشتن چهره ای زیبا وجود هماهنگی بین اجزای صورت مثل : گونه ها ، لب ، چشم و بینی ، ابرو و … نیاز است. بعضی افراد به دلیل شکستگی ، آسیب دیدگی دچار کچ شدن بینی خود می شوند. این صدمه ها معمولا در دوره نوجوانی یا کودکی رخ می دهد و برای رفع این مشکل ،  باید اقدام به جراحی بینی شکسته کرد. بهترین جراح بینی در صادقیه تهران ، دکتر یاسر نصوری با سابقه بالا در امر جراحی زیبایی ، عمل بینی شکسته را به حرفه ای ترین شکل ممکن با قیمت مناسب انجام می دهد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به بررسی مراحل جراحی بینی بپردازیم

مراحل کار بهترین جراح بینی در صادقیه

 

جراحی بینی گوشتی در صادقیه

 

مرحله اول : بیهوشی

در مرحله اول فرد بایستی که بیهوش شود و با توجه به صلاحدید دکتر متخصص ، مشخص خواهد شد که فرد باید بیهوش شود یا از بی حسی موضعی استفاده شود. حال سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که تفاوت بین بیهوشی کامل و استفاده از بی حسی موضعی چیست؟ فرق اصلی بین این دو روش این است در بیهوشی کامل فرد به صورت کامل هوشیاری خود را از دست می دهد و هیچ چیزی حین جراحی نخواهد فهمید. در بی حسی موضعی فرد ، در نقطه بینی خود هیچ چیزی را متوجه نخواهد شد اما در حالت خواب آلودگی خواهد بود.

مرحله دوم : برش

برای جراحی بینی ، دو روش بسته و باز وجود دارد. روش بسته به این گونه است که مراحل عمل بینی تماما در داخل بینی انجام می شود و هیچ برش یا عمل دیگری در خارج از بینی صورت داده نمی شود. در روش عمل باز یک برش در عرض ستون میان دو سوراخ بینی داده می شود که این مورد به سلیقه جراح متخصص که چه شکلی را در نظر بگیرد بستگی دارد.

در روش باز می توان داخل بینی را نیز برش داد. از طریق برش هایی که گفته شد جراح متخصص می تواند با پوستی که روی استخوان ها و غضروف آن قرار دارد دسترسی داشته باشد و ساختار داخلی آن را به آرامی بردارد. بهترین جراح بینی در صادقیه ، دکتر یاسر نصوری با بررسی بینی فرد متقاضی روش عمل را در نظر می گیرد که عمل جراحی چگونه انجام داده شود.

مرحله سوم : تغییر شکل ساختاری بینی

کسانی که قصد دارند تا شکل بینی خود را تغییر دهند ، در عمل جراحی بینی نیاز به کاشت غضروف برای تغییر سایز بینی خود دارند اما برای بینی هایی که بزرگ می باشند و فرم بدی دارند باید استخوان بینی و غضروف آنان را ککوچک کرد.

مرحله چهارم : اصلاح انحراف تیغه بینی

اگر در جراحی ، تیغه وسط بینی یا سینوس آن انحراف داشته باشد و باعث اختلال در مسیر تنفسی شده باشد باید در حین عمل به آن رسیدگی شود.

مرحله پنجم : بستن برش

زمانی که بینی مورد نظر پس از عمل جراحی به فرم مورد نظر خود رسید ، محل هایی که برش پوستی یا مخاطی داده شده بخیه می شوند و چسب مراقبتی بر روی آن زده می شود.

نتیجه گیری

 

بهترین جراح بینی در صادقیه

 

در این مقاله سعی شد تا در مورد انواع و مراحل جراحی بینی که توسط بهترین جراح بینی در صادقیه ، آقای دکتر یاسر نصوری انجام داده می شود ، صحبت کنیم. امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای دریافت نوبت از طریق شماره های درج شده در وب سایت با کلینیک زیبایی جراحان برتر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)