بینیبینی گوشتیوبلاگ

بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد

آیا ساختار بینی شما گوشتی است و تصمیم دارید عمل جراحی بینی خود را در یکی از مناطق غرب تهران مانند سعادت آباد انجام دهید؟ مطمئنا در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد دچار تردید هستید و دوست دارید نزد بهترین جراح بینی گوشتی مراجعه کنید. در صورتی که در این منطقه زندگی می کنید و می خواهید به نزد یکی از جراحان منتخب مراجعه کنید، پیشنهاد می کنیم در این مقاله حتما همراه ما باشید.

امروزه جراحان بسیاری در زمینه عمل بینی فعالیت دارند که انتخاب از میان آنها کمی سخت به نظر می رسد. اما در مرحله اول نکته‌ای که مورد اهمیت قرار می‌گیرد، دستمزد جراح بینی است. توصیه می‌کنیم تا حدالامکان برای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد هرگز به دنبال جراحی بینی ارزان قیمت نباشید. چرا که نتیجه جراحی بینی اغلب مرتبط به میزان مهارت جراح بینی است و در صورت بروز یک اشتباه ممکن است هم سلامتی شما و هم ظاهر زیبایی تان به خطر بیفتد.
برای این که شما بهترین انتخاب را داشته باشید و نزد بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد مراجعه کنید، ابتدا برای سهولت کارتان یکی از بهترین فوق تخصص جراحی بینی گوشتی در تهران را خدمتتان معرفی می نمائیم و سپس ویژگی های مهم یک جراح بینی خوب را برای شما در ادامه ارائه می کنیم تا بتوانید براساس آنها انتخاب ایده آلتان انجام دهید.

بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد
بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد

دکتر نصوری بهترین فوق تخصص جراحی بینی گوشتی در تهران

رزومه و سوابق تحصیلی

تحصیلات:

دانش آموخته رشته گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی ایران.
کسب رتبه سوم آزمون بورد تخصصی کشوری در سال 1397.
دارای مدرک فلوشیپ در اورولوژی و نورالوتوژی از دانشگاه علوم پزشکی ایران.

سوابق علمی و حرفه‌ای:

عضو سابق هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
دارای تجربه گسترده در انجام جراحی‌های زیبایی بینی (رینوپلاستی) و جراحی‌های زیبایی صورت، از جمله لیفت کامل صورت، لیفت گردن، لیفت ابرو، و لیفت ناحیه تمپورال به روش آندوسکوپی.
تخصص در جراحی‌های فوق تخصصی گوش و بیماری‌های مرتبط با آن شامل کاشت حلزون، شنوایی، استاپدوتومی، بازسازی زنجیره شنوایی، ماستوئیدکتومی، و تمپانوپلاستی.
دارای تجربه در درمان تومورهای ناحیه گوش و سینوس‌های بینی، غدد بزاقی، تیروئید و تومورهای سر و گردن.

دکتر یاسر نصوری با تجربه بالا در زمینه جراحی بینی و جراحی‌های سر و گردن، به عنوان یکی از برجسته‌ترین جراحان در این حوزه شناخته می‌شود. ایشان متعهد به ارائه بهترین خدمات درمانی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها و روش‌های جراحی هستند تا اطمینان حاصل شود که بیماران به بهترین نتایج دست یابند.

نمونه کار جراحی بینی گوشتی

نمونه کار بینی گوشتی - بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد
نمونه کار بینی گوشتی – بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد

ویژگی بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد

در موارد زیر به بررسی ویژگی های مهم یک جراح خوب در زمینه عمل بینی گوشتی می پردازیم و میزان تاثیر هر کدام را در نتیجه عمل بازگو می کنیم:

بررسی وضعیت کامل بیماران: بهترین جراح کسی است که ابتدا وضعیت سلامتی بیمار را مورد بررسی قرار دهد و تا زمانی که از سلامتی کامل بیمار مطمئن نشده هرگز برای انجام جراحی اقدام نکند. یک جراح خوب هیچ گاه برای انجام عمل عجله ندارد. همچنین برای اطمینان از سلامتی کامل بیمار انجام برخی آزمایشات را تجویز می کند تا به طور دقیق مشخص می‌شود فرد برای عمل زیبایی بینی شرایط لازم را دارد یا نه و در آخر به ایمن ترین شکل ممکن جراحی بینی را انجام می دهد.

ویژگی بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد

بررسی تمام انتظارات بیمار: معمولاً بیماران برای انجام جراحی بینی برای خود فاکتورهای مختلفی در نظر می گیرند. یک جراح باید به انتظارات بیماران توجه کافی داشته باشد و فرم بینی را براساس سلیقه آنها ترسیم کند. در صورتی که انتظارات بیمار غیرقابل اجرا باشد، با دلیل منطقی نظر بیمار را عوض می کند تا درصد موفقیت عمل بالا رود و نتیجه موثری در شرایط بی خطر به دست آید.

صبور و خوش اخلاق بودن: معمولاً اکثر بیماران برای انجام جراحی بینی گوشتی دارای ترس ها و دلهره های بسیاری هستند و ممکن است دائما از پزشک درباره نتیجه عمل سوال بپرسند. از آنجا که ریسک عمل بینی گوشتی نسبت به عمل بینی استخوانی بسیار بالاست این حساسیت برای بیماران بینی گوشتی بیشتر خواهد بود. مخصوصاً بیمارانی که تا به حال بیهوشی را تجربه نکردند و دارای استرس عمل و انجام مراحل بیهوشی هم هستند. بهترین جراح بینی گوشتی در سعاد آباد کسی است که حال بیماران را درک کند و با اخلاق و روی خوش به سوالات آنها پاسخ دهد. همچنین کمک کند بیماران برای انجام عمل بینی آمادگی کافی را کسب نمایند و از استرس ها به دور باشند.

داشتن تجربه و مهارت کافی در انجام عمل بینی گوشتی: افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، ترجیح می دهند به جراحانی که در زمینه عمل بینی گوشتی مهارت بیشتری دارند، مراجعه کنند. چرا که ساختار بینی گوشتی بسیار حساس است و اکثر بینی های گوشتی از غضروف بسیار ضعیفی برخوردار می‌باشند. بنابراین تنها پزشکانی می توانند نتیجه عمل بینی گوشتی را به بهترین صورت ممکن به اجرا در آورند که در این زمینه تجربه و مهارت کافی را کسب کرده و سال های بسیاری در عمل جراحی فعالیت دارند. همچنین در کارنامه کاری خود نمونه عمل های موفقیت آمیز بسیاری ثبت کرده‌اند. در این شرایط بیماران بهتر می توانند به جراح اطمینان کنند و با خیال راحت برای انجام جراحی آماده شوند

دارای تخصص لازم برای عمل بینی و یادگیری تکنیک های جدید: معمولا جراحان حرفه ای هرساله برای یادگیری تکنیک های جدید جراحی دوره های تخصصی بسیاری می گذرانند تا جراحی بینی در بهترین شرایط و با کمترین عوارض احتمالی انجام شود. همچنین داشتن مدرک تخصصی جراحی جزء الزامات جراحی بینی است.

انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی تا چه حد اهمیت دارد؟

جراح بینی در نتیجه عمل بینی گوشتی نقش بسیار مهمی ایفا می کند، به طوری که هنگام انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد نتیجه مطلوب تر و ایده آل تری از عمل بینی گوشتی مشاهده خواهید کرد. جراحانی که در زمینه جراحی بینی گوشتی تخصص و مهارت بسیاری دارند با در نظر گرفتن نوع ساختار بینی بهترین فرم را برای بینی ترسیم می کنند و ایرادات بینی را با حفظ عملکرد تنفسی بینی رفع خواهند کرد.
یک جراح بینی خوب باید فرم بینی را متناسب با صورت جراحی کند و اندازه بینی را به گونه ای تغییر دهد که تقارن بین دو طرف بینی کاملا برقرار باشد و شخص بعد از عمل با مشکلات تنفسی بینی همراه نشود. همچنین رعایت اصول استانداردهای زیباشناسی در حین جراحی بینی گوشتی بسیار اهمیت دارد و موجب می‌شود بیمار بعد از مشاهده نتیجه رضایت کامل را کسب کند.

چگونه بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد را انتخاب کنید؟

حال برای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد یک راه حل ویژه داریم. راه‌حل ویژه دارای مراحل مختلفی است که در ادامه برای شما توضیح می دهیم. در مرحله اول باید ابتدا لیستی از بهترین جراحان بینی گوشتی در سعادت آباد را تهیه کنیم. بعد از تهیه در مورد هرکدام از جراحان باید اطلاعات کافی بدست آورید. اطلاعاتی مانند تخصص، میزان مهارت، سابقه کاری و تعداد بینی های گوشتی عمل شده. سپس در میان دکترهای انتخابی از نظر خودتان بهترین جراح بینی گوشتی را انتخاب کنید. برای انتخاب راحت تر می توانید به صفحات رسمی جراحان مراجعه کنید و نظرها و پیشنهادات مراجعین را با دقت بخوانید. در صورت رضایت کامل بیماران شما با خیال راحت تر به پزشک مراجعه می کنید.

بینی های گوشتی چه ویژگی هایی دارند؟

به طور کلی، ساختار و فرم بینی ها به دو دسته گوشتی و استخوانی تقسیم می شود که جراحان بر اساس ساختار و شکل ظاهری بینی عمل زیبایی را انجام می دهند. هر کدام از دو مدل بینی دارای مشخصات مخصوص به خودش است که با در نظر گرفتن برخی ویژگی ها به راحتی می‌توان فرم بینی استخوانی و گوشتی را از یکدیگر تشخیص داد.
حال بینی های گوشتی دارای ویژگی های زیر هستند:

  • داروهای غضروف نرم و ضعیف تر
  • نوک بینی پهن و حالت افتاده‌ای دارد.
  • غده چربی بیشتری زیر پوست قرار گرفته است.
  • پوست بینی های گوشتی معمولاً کلفت‌تر است.
  • پره بینی های گوشتی پهن‌تر و بزرگ‌تر است.

اگر بینی شما جز بینی های گوشتی است، باید برای مشاهده نتیجه عمل جراحی کمی صبور باشید. زیرا در صورت ضخیم بودن پوست مدت زمان بسیاری طول می کشد تا تغییرات کاملاً قابل مشاهده باشد و نتیجه نهایی نمایان شود. به طور کلی، جراحی بینی گوشتی نسبت به بینی استخوانی سخت تر است. زیرا پوست ضخامت بیشتری دارد و غضروف ضعیف تر است و جراحی با حساسیت بسیاری انجام می شود. بنابراین در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد باید حساسیت بسیاری به خرج دهید و نزد باتجربه ترین جراح ها در این زمینه مراجعه کنید.

بینی های گوشتی چه ویژگی هایی دارند؟
بینی های گوشتی در دسته بندی های مختلفی قرار دارد.
بینی های گوشتی از نظر ساختار در دسته بندی های مختلفی قرار دارند. اما به طور کلی، غضروف و استخوان بینی های گوشتی ضعیف و بسیار نازک است و هنگام لمس به راحتی قابل تشخیص نمی باشد.

بینی های گوشتی با بافت چربی زیر پوستی بیشتر: برخی بینی های گوشتی دارای بافت چربی زیر پوست زیادی هستند و بخاطر فعال بودن غدد چربی زیر پوست معمولاً پوست بینی های گوشتی چرب است و منافذ بزرگی بر روی پوست قرار دارد. طبق تحقیقات انجام شده جراحی گوشتی برای این دسته از بینی ها راحت تر از مدل دیگر بینی های گوشتی است. چرا که ضخامت پوست کمتر است و به دلیل استحکام بیشتر غضروف، فرم بینی قابلیت تغییر گسترده تری دارد.

بینی های گوشتی با پوست ضخیم: اما در دسته دوم بینی هایی قرار دارند که دارای پوست ضخیم هستند و بافت زیر پوستی آن ها به دلیل وجود غدد چربی ضخامت زیادی دارد. معمولاً جراحی این دسته از بینی های گوشتی کمی مشکل سازتر است و جراح برای انجام آن باید مهارت و تجربه بسیاری داشته باشد. در صورت عدم انتخاب درست جراح مطمئنا درصد موفقیت عمل کاهش پیدا می کند و مشکلات بسیاری در ساختار بینی ایجاد می شود.

چگونه بینی گوشتی را تشخیص دهید؟

در مبحث قبلی با ویژگی‌ بینی گوشتی آشنا شدید. با بررسی آن ها به راحتی می توانید ساختار بینی گوشتی را تشخیص دهید. معمولا بینی های گوشتی دارای پوست های ضخیم و چرب هستند و نوک بینی ها پهن تر و پرده‌های بینی بزرگ تر است. اما در برخی موارد تشخیص درست غیرممکن است و به دلیل چرب بودن پوست تمام اشکالات بینی مشخص نمی شود. برخی افراد دارای پوست ضخیمی هستند. اما برخی دیگر ضخامت پوستشان به دلیل غدد چربی زیر پوست است.
در مواقعی که تشخیص ساختار بینی غیر ممکن باشد بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد که موضوع این مقاله است، ترجیح می‌دهد آزمایش لازم برای تشخیص درست انجام شود. آزمایش تشخیص ساختار بینی به گونه ای است که از زاویه پایین عکس گرفته می شود. در صورتی که دو پره بینی و نوک بینی به شکل مثلثی باشد نمی‌توان گفت فرم بینی شما گوشتی است. اما اگر شکل دیده شده به صورت نیم دایره یا ذوزنقه باشد بینی به فرم گوشتی نزدیکتر خواهد بود.

 عمل بینی گوشتی چگونه انجام می شود؟

در گذشته با انجام عمل بینی گوشتی غضروف تراشیده و نازک تر می شد که در آخر بعد از مدتی غضروف به دلیل عدم توانایی به حالت اولیه باز می گشت. به طوری که عمل جراحی بینی برای بینی های گوشتی هیچ نتیجه ای به همراه نداشت. اما حالا با روی کار آمدن تکنیک های جدید جراحی بینی گوشتی نتیجه بسیار عالی به همراه دارد و جراح با تقویت غضروف بینی و مستحکم ساختن ساختار بینی فرم دهی به آن می‌پردازد و احتمال برگشت پذیر بودن بینی گوشتی بعد از عمل به صفر می رساند.
روند جراحی بینی گوشتی به صورتی است که ابتدا تیغه وسط بینی برداشته شده و به غضروف نوک بینی اضافه می شود تا احتمال برگشت پذیر بودن بینی به حالت اولیه کاهش پیدا کند. البته اکثر جراحان ترجیح می دهند تغییرات بسیار زیادی بر روی بینی های گوشتی اعمال نکنند تا بعد از جراحی با مشکلات عدم قرینگی و برامدگی بر روی بینی مواجه نشوند. اگر هم لازم باشد مقداری از چربی زیر پوست برداشته می شود. این کار موجب فرم دهی بهتر بینی شده و از بد فرمی بینی بعد از جراحی جلوگیری می شود. چربی بسیار زیاد زیر پوست بینی خون رسانی به نوک بینی را با اختلال روبرو می کند و احتمال عوارض بعد از عمل بینی را افزایش می دهد.

 روش های جراحی بینی گوشتی

به طور کلی عمل جراحی بینی با دو روش باز و بسته انجام می شود که جراح با توجه به شرایط بیمار روش مناسب را انتخاب می کند.

جراحی بینی به روش باز: در این روش جراح به بافت بینی دسترسی کامل دارد که برای این کار لازم است پوست بینی کنار زده شود. بنابراین نهایت دقت باید به کار رود تا پوست دچار آسیب دیدگی نشود. در صورت آسیب دیدگی پوست درمان آن با مشکلات بسیاری همراه خواهد بود. این روش با ایجاد یک برش در ناحیه زیر نوک بینی پوست از روی ساختار بینی بلند شده و جراح به صورت آزادانه هر تغییری که لازم باشد بر روی ساختار بینی اعمال می‌کند و بعد از پایان تغییرات پوست در جای اول قرار گرفته و برای ترمیم دوباره بخیه زده می شود.

 روش های جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی به روش بسته: در این روش برخلاف روش باز جراح دسترسی کاملی به ساختار بینی ندارد. در واقع پوست از روی بینی برداشته نمی شود و جراح برای اعمال تغییرات تنها برش های کوچکی از داخل بینی ایجاد می کند. با استفاده از این روش تنها می‌توان تغییرات بسیار کوچکی بر روی بینی اعمال نمود. همچنین ناهنجاری های ساختار بینی با روش بسته غیر قابل رفع است.

بهترین راهکار برای جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی دارای محدودیت های بسیاری است. جراح شما موظف است این محدودیت ها را برای شما کاملاً توضیح دهد تا شما با آگاهی کامل برای انجام جراحی آماده شوید و انتظار رسیدن به نتیجه ایده‌آل را نداشته باشید. زیرا ممکن است بعد از مدتی شاهد برخی نافرمی ها و ناهماهنگی ها بر روی بینی باشید.

اما اگر در انتخاب دکتر دقت بسیاری داشته و نزد بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد مراجعه کنید. مطمئناً نتیجه جراحی بینی گوشتی بهتر خواهد بود و شما رضایت بیشتری را کسب می کنید. اما مهم ترین نکته ای که باید برای جراحی بینی گوشتی در نظر بگیرد، این است که بینی های گوشتی را نمی توان به مدل فانتزی و عروسکی عمل کرد.

در واقع هرگز نباید برای کوچک کردن بیش از حد بینی گوشتی اصرار داشته باشید. چرا که بینی های گوشتی دارای غضروف نرم و انعطاف پذیری بالایی هستند و در صورت کوچک شدن بیش از حد بینی، احتمال این که به حالت اولیه برگردد، بسیار زیاد است. بهترین راه حل برای جراحی بینی گوشتی در نظر گرفتن مدل طبیعی است. اگر عمل بینی شما تنها به رفع ایرادات بینی بپردازد. مطمئنا نتیجه بهتری را مشاهده خواهید کرد و ساختار بینی مستحکم‌تر باقی می ماند.

عوارض جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی، که معمولاً بر روی بینی‌هایی با پوست ضخیم و با غضروف نرم انجام می‌گیرد، می‌تواند با چالش‌ها و عوارض خاصی همراه باشد. این نوع از جراحی زیبایی به دلیل ویژگی‌های خاص ساختاری بینی، مستلزم دقت و تخصص بیشتری است. در ادامه به برخی از عوارض شایع جراحی بینی گوشتی اشاره می‌کنیم:

  1. تورم طولانی‌مدت: بینی‌های گوشتی به دلیل داشتن پوست ضخیم‌تر، معمولاً تورم بیشتر و طولانی‌مدت‌تری پس از جراحی دارند. این تورم ممکن است چندین ماه یا حتی تا یک سال و بیشتر طول بکشد تا کاملاً فروکش کند.
  2. دشواری در تغییر شکل بینی: پوست ضخیم‌تر می‌تواند محدودیت‌هایی در تغییر شکل دلخواه بینی ایجاد کند. جراح باید تکنیک‌های خاصی را به کار گیرد تا تغییرات مدنظر خود را به صورت مطلوبی حاصل کند، و اغلب اوقات، نتایج ممکن است به اندازه بینی‌های با پوست نازک، مشخص نباشد.
  3. خطر بیشتر برای عدم تقارن و ناهمواری‌ها: به دلیل ضخامت پوست و مشکلات مربوط به دسترسی به غضروف زیرین، احتمال بروز عدم تقارن یا ناهمواری‌های پوستی پس از جراحی در بینی‌های گوشتی بیشتر از بینی های استخوانی است.
  4. مشکلات تنفسی: همانند سایر انواع جراحی بینی، جراحی بینی گوشتی نیز می‌تواند منجر به مشکلات تنفسی شود، به ویژه اینکهدر این جراحی برای ایجاد زیبایی قابل رویت و مشخص نیاز به تغییرات زیادی است و امکان دارد بر روی مجاری بینی تأثیر منفی بگذارد.
  5. نیاز به جراحی‌های اصلاحی: در برخی موارد، زیباجویان دارای بینی گوشتی ممکن است برای رسیدن به نتایج دلخواه خود نیاز به بیش از یک عمل جراحی داشته باشند. این جراحی‌های ترمیمی و اصلاحی ممکن است برای رفع مشکلات ناشی از عمل اولیه یا بهبود بیشتر ظاهر بینی انجام شوند.

روش های پیشگیری از عوارض

برای مقابله با این عوارض و کسب بهترین نتایج ممکن، بیماران باید از بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد کمک بگیرند که تخصص و تجربه کافی در جراحی بینی‌های گوشتی دارند. همچنین، پیروی دقیق از دستورالعمل‌های ایشان پس از جراحی و صبر و داشتن حوصله فراوان در دوره بهبودی طولانی‌مدت برای دستیابی به نتایج مطلوب ضروری است.

مراقبت های لازم بعد از عمل بینی گوشتی

سعی کنید در مدت چند روز اولیه از کمپرس یخ در نواحی صورت استفاده کنید. این کار به کاهش تورم و کبودی کمک کند.
در دوره بهبودی سعی کنید سر خود را بالا نگهدارید تا سریع تر ورم و کبودی ها کاهش پیدا کند. اگر دچار خونریزی شدید حتماً به پزشک خود مراجعه کنید.
سعی کنید در هفته های اولیه در معرض نور خورشید قرار نگیرید و هنگام بیرون رفتن از منزل از کرم ضدآفتاب استفاده کنید.

انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد با کمک جراحان برتر

برای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد می توانید از مجموعه جراحان برتر کمک بگیرید. این با هدف معرفی بهترین جراح بینی در تهران فعالیت خود را آغازه نموده و تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا بهترین مراکز و جراحان ‌بینی را به شما معرفی کند. در واقع تنها جراحانی توسط جراحان برتر مورد تایید است که در زمینه جراحی بینی تجربه و مهارت کافی را داشته باشد و از بروز ترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا استفاده کنند.
با مراجعه به این مجموعه میتوانید اطلاعات بسیار دقیقی در مورد جراحان مختلف کسب کنید و به آگاهی کامل تری برای انجام جراحی بینی آماده شوید.

فیلم جراحی بینی گوشتی

 

 هزینه عمل بینی گوشتی در سال 1403 چقدر است ؟

مطمئنا تا به اینجا متوجه تفاوت هزینه عمل بینی گوشتی شدید. هر کدام از جراحان با توجه به مهارت و تجربه که دارند هزینه مشخصی برای عمل جراحی گوشتی در نظر می‌گیرد. اما شرایط و ساختار بینی فرد هم بر روی هزینه بسیار تاثیرگذار است. هر چقدر عمل بینی گوشی پیچیدگی بیشتری داشته باشد، هزینه عمل افزایش پیدا می کند.
البته با توجه به سابقه کاری جراح و کیفیت جراحی هزینه های متفاوتی برای جراحی بینی وجود دارد. پس اگر دوست دارید عمل جراحی بینی‌تان نزد بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد و با بهترین نتیجه انجام دهید، باید هزینه بیشتری برای انجام آن در نظر بگیرید.

نتیجه گیری

جراحی بینی گوشتی، با وجود محدودیت های خاص خود، می‌تواند تحولی قابل توجه در ظاهر زیباجویان ایجاد کند. اما به دلیل پوست ضخیم و غضروف نرم موجود در این نوع بینی‌ها، ممکن است نیاز به یک جراح باتجربه و کاربلد برای ایجاد نتایج چشمگیر و فوق العاده باشد. بنابراین برای کاهش ریسک عوارض و دستیابی به بهترین نتایج ممکن، انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در سعادت آباد ضروری است، و بیماران باید به دقت دستورالعمل‌های پس از جراحی ایشان را رعایت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)