وبلاگ

معرفی بهترین جراح بینی غضروفی در تهران

جراحی های زیبایی و بهترین جراح بینی غضروفی در تهران چیزی هستند که همیشه افراد به دنبال آن می روند. مهمترین مورد در خصوص جراحی های زیبایی این است که تنوع زیادی دارد و شما بر مبنای نیازی که دارید می توانید جراحی های زیبایی را به انجام برسانید. یکی از جراحی های زیبایی جراحی بینی غضروفی می باشد. همچنین جراحی که به سراغش می روید تا بینی غضروفی شما را جراحی کند نیز باید از خصوصیات خوبی برخوردار باشد. در این مقاله ما می خواهیم بهترین جراح بینی غضروفی در تهران را بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید.

بررسی جراحی بینی غضروفی

بینی ها انواع مختلفی دارند و جراحی های مختلفی هم برای انواع مختلف بینی میتوانیم در نظر داشته باشیم. مهمترین مورد در خصوص بینی های غضروفی این است که نوک انتهای آنها به صورت گرد می باشد. البته به دلیل وجود همین گردی و یا غضروف که میتوانیم بر روی آن نام گذاری کنیم، باید بگوییم که جراحی بینی غضروفی متفاوت تر از جراحی های بینی دیگری می باشد و باید آنها را در نظر بگیریم چون از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

در برخی مواقع نوگ بینی حالت برآمده دارد. همچنین ممکن است که نوک بینی که به آن غضروف گفته می شود حالت ارثی داشته باشد و یا پوست همان ناحیه دارای یک سری مشکلاتی باشد که به عمل نیاز داشته باشد. در این خصوص شما باید برای جراحی بینی غضروفی به پزشکی مراجعه کنید که تخصص بسیار بالایی دارد و میتواند شما را به نتیجه ای که میخواهید برساند.

بررسی انواع بینی غضروفی و نکات آن

در خصوص بهترین جراح بینی غضروفی در تهران باید در نظر بگیریم که  برمبنای نوع بینی غضروفی ساختار بینی هم متفاوت است که در این خصوص بینی های غضروفی انواع مختلفی دارند که باید آن ها را در زیر برای شما توضیح دهیم :

اولین نوع بینی، بینی های گوشتی غضروفی می باشند : این نوع بینی ها دارای غضروف هایی هستند که زیر پوست بینی به طور کامل در ناحیه پایین بینی قرار دارد و حالتی بزرگ و برجسته را روی بینی به نمایش می گذارند. نوع دیگری از بینی های غضروفی، بینی های گوشتی یاتروژنیک می باشند. این بینی ها معمولا بیش تر در معرض آسیب هستند و شما باید در هنگام جراحی بینی غضروفی تمامی موارد مربوط به آن را نیز در نظر بگیرید چون از اهمیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد.

آخرین نوع بینی غضروفی، به بینی هایی برمیگردد که از نوع گوشتی نژادی می باشند. این نوع بینی ها را می توانیم بیشتر در افراد سیاهپوست و یا افرادی که در جنوب کشور زندگی می کنند ببینیم چون چربی بیشتری در نوک بینی این دسته از افراد وجود دارد و سوراخ های بینی آنها به مراتب بزرگتر از سوراخ های بینی افراد دیگر می باشد و شما باید این موارد را در نظر بگیرید چون از اهمیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد و مهم است.

بررسی انواع بینی غضروفی

بعد از جراحی بینی غضروفی چه کارهایی باید انجام دهیم؟

نکات بسیار زیادی است که باید بعد از جراحی بینی طبیعی و غضروفی در نظر بگیریم. یکی از این موارد این است که شما به هیچ عنوان نباید عطسه کنید و یا فشار به بینی خود وارد سازید. البته مواردی دیگر نیز هستند که در زیر برایتان آورده ایم. بعد از جراحی بینی غضروفی به هیچ عنوان نباید بدوید و یا ورزش های هوازی را انجام دهید چون ممکن است بر ساختار بینی جراحی شده شما آسیب های جدی را وارد سازند. همچنین شما نباید به هیچ عنوان اجسام سنگینی بلند کنید. البته نباید شما از عینک هایی استفاده کنید که وزن بسیار بالایی را نیز به خودشان اختصاص می دهند. اگر هم می خواهید سوراخ های بینی را چرب کنید باید این کار را از طریق اسپری هایی انجام دهید که مناسب بینی های غضروفی ساخته شده اند.

همچنین باید بدانید که بینی های غضروفی همان بینی های استخوانی هستند که روش های مختلفی برای جراحی آنها وجود دارد. در این خصوص می توانیم به جراحی به روش های باز و بسته اشاره هایی داشته باشیم. در روش باز باید تغییرات بسیار زیادی بر روی بینی انجام شود. همچنین بهترین جراح بینی غضروفی در تهران تغییراتی بر روی بینی و تیغه بینی ایجاد می کنند که شما را به آن نتیجه ای که از جراحی میخواهید می رسانند و باید این مورد را به همراه عوامل دیگر نیز در نظر داشته باشید چون از اهمیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد و شما به عنوان یک عامل مثبت باید آنها را در نظر بگیرید.

در خصوص جراحی بینی غضروفی به روش بسته باید این مورد را ذکر کنیم که فقط در داخل بینی برش هایی ایجاد می شود. به طوری که هیچ گونه زخمی و یا تورمی و دیگرموارد مربوط به آن نیز ایجاد نمی گردد. البته باید در نظر داشته باشید که جراحی های بینی میتوانند تاثیرات مثبتی بر روی فرد داشته باشند و زیبایی های خاصی نیز به فرد بدهند که در این خصوص باید موارد مرتبط را در نظر بگیریم چون از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

همچنین ممکن است پزشک در موارد فقط به ترمیم کجی سپتوم بپردازد و اقداماتی را نیز در این زمینه به انجام برساند تا آسیب ها و ناهمواری های روی بینی به شدت برطرف شود. در برخی موارد نیز علاوه برای اینکه شما باید اقدامات لازم را بعد از جراحی بینی غضروفی به انجام برسانید، برخی دیگر موارد نیز هستند که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

به هیچ عنوان بعد از جراحی بینی غضروفی نبات نمک و یا ادویه های تند را مصرف کنید. همچنین باید درهنگام خواب جوری بخوابید که فشاری بر روی بینی وارد نشود. باید سعی کنید غذاهای آبکی مصرف کنید به طوری که غذا را نجوید. همچنین باید در نظر بگیرید که هیچگونه مواد مخدری نیز نباید مصرف شود چون میتواند اثرات بسیار بدی را روی بینی شما بگذارد و آسیب های جبران ناپذیری را بر روی بینی شما وارد سازد پس شما باید این مورد را به عنوان یک عامل مثبت در نظر بگیرید و این مورد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

بهترین جراح بینی غضروفی

کلام آخر

در این مقاله ما بهترین جراح بینی غضروفی در تهران را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. مهمترین مورد در خصوص جراحی بینی غضروفی این است که روش های مختلفی در خصوص جراحی وجود دارد و شما می توانید از هرکدام روش که خواستید استفاده کنید تا به نتیجه ای که میخواهید برسید. همچنین هزینه های جراحی بینی غضروفی بر مبنای تخصص دکتر و یا منطقه مورد نظری که در آن جراحی می کنید می باشد. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک جراحان برتر در ارتباط باشید.

سوالات متداول

 جراحی بینی غضروفی چگونه است؟

در جراحی بینی غضروفی که به روش های باز وبسته انجام می شود پزشک متخصص اقداماتی را انجام می دهد تا شکل بینی بر مبنای چیزی که میخواهید تغییر کند.

بهترین جراح بینی غضروفی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین جراح بینی غضروفی در تهران دارای ویژگی های خاصی می باشد، به طوری که این ویژگی ها باعث می شود تا جراح بسیار خبره باشد. به عنوان مثال میتوانیم بگوییم که دانش دانش جهت انجام جراحی بسیار مهم است.

آیا جراحی بینی غضروفی دوام دارد؟

برای جواب به این سوال باید در ابتدا شرایط بدنی شما توسط پزشک جراح بررسی شود تا بدانید آیا روش جراحی مورد نظر تاثیر دارد و یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)