بینی

نمونه کار های دکتر داود محمدیان روشن

دکتر داود محمدیان روشن  فوق تخصص جراحي پلاستيك،زيبايي و ترميمي هستند ، نمونه کار های دکتر داود محمدیان روشن در گالری تصاویر می توانید مشاهده فرمایید ، پزشک مجرب و خبره دکتر داود محمدیان روشن  درسال١٣٥٣در تهران متولدشده و تحصيلات بدوي را در مدارس تيز هوشان با نمره عالي سپري نمودند. و نيز با كسب رتبه ي دو رقمي در كنكور سراسري، وارد دانشكده پزشكي شد و نيز دوره تخصص و فوق تخصص خود را نيز در دانشگاه معتبر و مطرح شهيد بهشتي تهران سپري نمود و به عنوان دانشجوي نخبه و ممتازبا گرايش عمل هاي كسماتيك فارغ التحصيل گرديد.

دكتر داود محمديان روشن چندين مقاله در سايت ها و مجلات معتبربه ثبت رسانيده اند. دكتر داود محمديان روشن  دارنده اولين طرح تحقيقاتي در جهان در مورد تزريق چربي به فوليكول هاي اسكالپ مي باشد. مهارت ايشان د رهر ٣ نوع بيني هاي استخواني و گوشتي و ترميمي تحسين بسياري از اساتيدخويش را نيز برانگيخته است. ايشان بنيان گذار چندين روش براي جراحي بيني هاي گوشتي با پوست ضخيم با تكتيك از بين بردن حافظه پوست ميباشند ،از ايشان ميتوان يكي از بهترين جراحان بيني درتهران نام برد.

خدمات:

 • جراحي زيبايي بيني هاي گوشتي،استخواني ترميمي
 • پيكرتراشي(پروتز سينه،
 • ماموپلاستي،ابدومينوپلاستي،ليپوماتيك)
 • تزريق ژل وبوتاكس

عمل بینی چیست ؟

عمل جراحی زیبایی بینی در اصطلاح علمی به آن رینوپلاستی و یا راینوپلاستی گفته می شود ، پزشک جراح بینی و یا متخصص گوش ، حلق و بینی با انجام کمی تغییرات بر روی ساختار بینی به اصلاح فرم بینی و همچنین رفع برخی از مشکلات تنفسی می پردازد ، مشکلاتی از قبیل کج بودن بینی ، قوز بینی ، گوشتی بودن بینی و یا همچنین افتادگی و یا پهن بودن نوک بینی با این عمل جراحی کاملا قابل درمان می باشد .

عمل بینی چیست ؟

تمامی ما می دانیم که یکی از رایج تریم عمل های جراحی در کشور ما انجام عمل جراحی بینی می باشد که در طول سال افراد بسیاری برای انجام این عمل جراحی اقدام می کنند ، انجام عمل جراحی بینی در تهران بسیار رایج تر می باشد ، افراد بسیاری انجام این جراحی از دیگر شهرها به تهران سفر می کنند تا نزد بهترین جراح بینی تهران (دکتر داود محمدیان روشن  ) این عمل زیبایی را انجام دهند. حتی برخی از مسافران به پایتخت جراحی بینی دنیا سفر می کنند تا زیبایی بینی خود را به دست بهترین متخصصان جراحی زیبایی کشور بسپارند.

انواع فرم بینی

همان طور که می دانید بینی انسان همانند دیگر اعضای بدن خود با تفاوت های منحصر به فردی خلق می شود ، در واقع تفاوت در شکل و فرم بینی در هر فردی یکی از ویژگی های خاص در تنوع و تفاوت های بین انسان ها می باشد ، به طور کلی انواع شکل و فرم های مختلف برای بینی افراد وجود دارد ، در ادامه شما را با انواع مدل و شکل بینی آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

بینی گوشتی : بینی های گوشتی یکی از رایج ترین مدل های بینی در دنیا می باشد ، این نوع از بینی های گوشتی معمولا پوست بسیار ضخیم تری را دارند و غضروف بینی برای تحمل وزن این حجم از بافت بسیار ضعیف می باشد و همین موضوع موجب می شود که با یک عمل جراحی با تجربه و عدم تقویت بافت غضروفی نوک بینی بعد از گذشت مدتی ، نتیجه جراحی به حالت اولیه باز گردد. بینی های از نوع گوشتی معمولا عمل رینوپلاستی پیچیده‌ ای را برای خود دارند و برای انجام عمل جراحی برای این نوع از بینی ها، لازم است حتما با پزشک متخصص و با تجربه‌ ای وقت عمل بگیرید تا دچار عوارض ناشی از اشتباه پزشکی نشوید .

بینی قوز دار : شما می توانید با نگاهی به اطرافیان خود بتوانید یک مدل بینی قوز دار را حداقل ببینید ، حدود 9 درصد از افراد جهان دارای بینی های قوز دار می باشند ، این مدل از بینی ها معمولا به دلیل یک ضربه عمیق به بینی در بزرگ سالی و یا کودکی می باشد ، همچنین نا همواری هایی در استخوان بینی مشاهده می شود و معمولا و در برخی از مواقع دچار انحراف نیز هستند ، افراد دارای قوز بینی، دچار اختلال تنفسی نیز هستند . به همین دلیل جراحی آن‌ ها به‌ صورت زیبایی و درمانی انجام می‌ گیرد.

بینی استخوانی : از بهترین نوع بینی قطعا بینی استخوانی می باشد که برای انجام عمل جراحی نیز بسیار مناسب می باشد ، در این مدل از بینی معمولا ساختار بینی به شکلی است که پوست بر روی آن بسیار نازک و بدون بافت می باشد ، غضروف در بینی های استخوانی بسیار مناسب و مطلوب ایجاد شده است و افرادی که دارای بینی های استخوانی می باشند هیچ نیازی به پیوند غضروف و یا استفاده از غضروف های مصنوعی ندارند ، در برخی از موارد بینی های استخوانی دارای کمی انحراف می باشند که در زمان عمل جراحی این مشکل به راحتی برطرف می شود .

انواع فرم بینی

نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر بینی

به طور کلی افرادی که قصد انجام عمل جراحی بینی را دارند حتما باید زمان بسیاری را صرف پیدا کردن بهترین پزشک جراح بینی کنند ، انجام این کار کاملا منطقی می باشد چرا که تجربه و تبحر پزشک جراح بینی تاثیر بسیاری را در نتیجه عمل جراحی بینی دارد ، در برخی از مواقع برخی از افرادی که قصد انجام عمل جراحی بینی را دارند مخصوصا زنان و دختران به دنبال بهترین پزشک جراح بینی هستند ، در ادامه شما را با نکات مهم انتخاب پزشک جراح بینی آشنا خواهیم کرد .

 • تبحر، سابقه و تجربه کاری زیاد
 • توانایی ارائه نمونه کارهای موفق پیشین
 • دارا بودن پرسنل باحوصله و تجهیزات پیشرفته
 • اولویت قرار دادن سلامت بیمار و ارائه مشاوره صادقانه
 • رفتار محترمانه، صبر و شکیبایی در پاسخ به سوالات بیماران

نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر بینی

دکتر داود محمدیان روشن تمامی این ویژگی ها را دارد ، شما می توانید با اطمینان کامل عمل جراحی بینی خود را به دست این پزشک جراح بسپارید .

خصوصیات بهترین جراح بینی

 • توجه به اندازه و ظاهر بینی متناسب با اجزای دیگر صورت
 • تغییر شکل بینی به همراه حفظ فرآیند تنفسی بینی
 • توانایی جراحی انواع بینی با روش های مختلف
 • توضیحات بعد از جراحی بینی را برای فرد کاملا شفاف بازگو نماید.
 • با صبر و بردباری به تمامی سوالات فرد درباره نحوه جراحی بینی و نتایج جراحی زیبایی بینی پاسخ دهد.
 • ایجاد اعتماد کامل در فرد
 • توجه به سلیقه و خواسته بینی
 • بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود سلامتی فرد را در اولویت های اول جراح بینی قرار دهد.

به این نکته نیز باید توجه داشته باشید که پزشک جراح بینی شما باید به وضعیت تنفسی بیماران خود بعد از عمل جراحی بینی توجه لازم را داشته باشند ، در برخی از موارد دیده شده است که پزشکان جراحی بینی در نتیجه عمل جراحی خود مشکلات تنفسی برای بیمار ایجاد می شود که شما با انتخاب بهترین پزشک جراح بینی می توانید با اطمینان اقدام به عمل جراحی بینی کنید .

افراد مناسب انجام عمل بینی

معمولا برای هر عمل زیبایی برخی از افراد کاندید مناسب تری شناخته می شوند ، در واقع بر اساس تحقیقات WebMD برخی از افراد برای انجام هر عمل جراحی واجد شرایط هستند که در ادامه با آن‌ ها آشنا خواهید شد.

 • برخی از افرادی که به‌ دلایل پزشکی نیاز به انجام عمل جراحی بینی درمانی برای خود دارند.
 • همچنین برخی از افرادی که بینی آن‌ ها در اثر حادثه و یا رویدادی خاص دچار ضربه و شکستگی شده اند .
 • برخی از افرادی که به دلایل ژنتیکی و مادر زادی دارای بینی‌ های بزرگ را دفرم هستند.
 • افرادی که از ظاهر بینی خود رضایتی ندارند.

افراد مناسب انجام عمل بینی

انواع روش جراحی بینی چیست؟

به طور کلی عمل جراحی بینی به دو روش متداول برای افراد انجام می شود، پزشکان جراحی بینی در زمینه عمل جراحی بینی با توجه به نیاز افراد اقدام به انجام عمل جراحی بینی می کنند تا توسط پزشک جراح بینی انجام شود ، در هر دو روش عمل جراحی با بی هوشی عمومی و موضعی برای افراد کاملا قابل اجرا می باشد و انتخاب بهترین روش جراحی کاملا به میزان تغییرات لازم در ساختار بینی فرد و نظر پزشک بستگی دارد.

هر چند برخی از مواقع ممکن است که، تکنیک جراحی انتخابی، برای فرد کاملا مناسب نباشد. در چنین شرایطی معمولا پزشک جراح روش دیگری را پیشنهاد می‌ کند. در ادامه با دو روش رایج جراحی بینی آشنا خواهیم شد.

جراحی بینی به روش باز : به طور کلی بر اساس اظهارات منتشر شده ، عمل جراحی بینی به روش باز بسیار رایج تر می باشد و در این روش بسیار بهتر می توان تغییرات را در بینی اعمال کرد ، این سبک از جراحی به پزشک جراح این اجازه را می دهد که به راحتی دسترسی آزادی به بخش‌ های مختلف بینی داشته باشد و هرگونه تغییرات موردنیاز را در آن لحاظ کند.

 جراحی بینی به روش بسته : عمل جراحی بینی به روش بسته همان طور که از نام آن پیدا است مواقعی برای افراد کاربرد دارد که دسترسی آزادی  آزادی مدنظر نیست.

انواع روش جراحی بینی چیست؟

از این که ما را تا آخر مقاله نمونه کار های دکتر داود محمدیان روشن همراهی کردید از شما سپاس گزاریم شما برای مشاهده بیشتر از نمونه کار های دکتر داود محمدیان روشن می توانید به سایت مورد نظر مراجعه فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دریافت مشاوره (کلیک کنید)