بینی

بهترین جراح بینی طبیعی

یکی از مهم ترین اهداف در عمل جراحی بینی طبیعی رفع نقص های بینی افراد می باشد ، یافتن بهترین جراح بینی طبیعی در هر شهری کار چندان آسانی نمی باشد ، به طور کلی بینی ها یکی از مهم ترین اجزای صورت هر فرد می باشد که تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی صورت افراد دارد که با توجه به اهمیت بسیار زیاد این عضو از صورت روش های زیبایی بسیاری برای آن مورد استفاده قرار گرفته است .

برای مثال بینی هایی که دارای قوز می باشند با انجام با انجام عمل جراحی بینی طبیعی این مشکل رفع خواهد شد ، همچنین با این روش افتادگی های بینی به طور کامل رفع خواهد شد و بینی به شکل مناسب و خوب در می آید ، ولی به هیچ عنوان بینی فرد نباید بیش از اندازه کوچک شود و تا آن جایی که می شود به سمت بالا بینی کشیده می شود . در ادامه قصد داریم شما را با بهترین جراح بینی طبیعی آشنا کنیم با ما همراه باشید .

 

عمل جراحی بینی طبیعی

به طور کلی انجام این عمل جراحی برای بر طرف نمودن نقص ها و ایراد های مختلف بینی افراد صورت می گیرد به گونه ای که در این عمل جراحی از ایجاد قوس زیاد خودداری می شود و نوک بینی فرد با توجه به درخواست فرد بیمار تا آن جایی که می شود افتادگی آن برطرف شده و رو به بالا می رود ، دیگر نقص های بینی افراد مانند قوز بینی ، پهنا ، انحراف و یا کج بودن بینی در صورتی که نیاز باشد اصلاح می شود .

در عمل جراحی بینی طبیعی نیم رخ صورت فرد صاف و یا با قوص بسیار کم تری رو به رو هستیم و مانند فرم بینی های عروسکی این بینی ها انحنای زیادی را ندارند اما در مقابل طول بینی های طبیعی ارتفاع و زیبایی لازم را به چهره افراد بر می گرداند تا چهره فرد یک حالت طبیعی تری را داشته باشد . بعد از طی نمودن دوران درمان عمل جراحی بینی طبیعی ، تورم بینی در گذشت زمان بعد از 6 ماه به طور کلی از بین خواهد رفت و همچنین می توانید نتیجه عمل بینی طبیعی را بسیار زیبا و بدون نقص مشاهده کنید .

عمل جراحی بینی طبیعی

یکی از پر طرفدار ترین انواع عمل های جراحی ، عمل جراحی بینی طبیعی می باشد که افراد بسیاری این روز ها نسبت به این نوع از جراحی استقبال بسیاری کرده اند ، افراد در زمان های گذشته که برای انجام عمل جراحی بینی خود اقدام می کردند یکی از مهم ترین عمل های جراحی که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده است عمل جراحی فانتزی و یا عروسکی می باشد اما امروزه عمل جراحی بینی طبیعی به لحاظ ظاهری و ساختاری تفاوت های بسیار زیادی با بینی های عروسکی است که به نوعی هم بسیاری از افراد سمت عمل جراحی بینی طبیعی می روند .

تفاوت عمل بینی فانتزی و طبیعی

در عمل جراحی بینی های طبیعی پزشک جراحی بینی سعی دارد که فقط نقص های بینی را رفع نماید و تا آن جایی که می تواند اندازه طبیعی بینی بیمار را حفظ کند ، همچنین این در عمل جراحی بینی طبیعی تغییراتی که برای اصلاح بینی انجام می شود بسیار کمتر می باشد تا بتوان هارمونی و تناسب طبیعی تری را به چهره افراد ببخشد .

در عمل جراحی بینی های فانتزی که عمل جراحی بینی هم به آن گفته می شود بینی فرد بیمار بیش از اندازه کوچک خواهد شد و میزان بالا رفتن آن هم بیشتر بینی های طبیعی می باشد ، به این نکته توجه داشته باشید که عمل جراحی بینی های فانتزی و یا عروسکی حتما باید توسط یک پزشک جراح با تجربه انجام شود تا با کوچک کردن سایز بینی و همچنین سوراخ های بینی فرد بیمار با مشکلات تنفسی و ضعف های بویایی مواجه نشود .

 

 

 

بهترین جراح بینی طبیعی

شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش بیاید که بهترین جراح بینی های طبیعی چه کسی می باشد و چه خصوصیاتی را دارد ، به همین دلیل لازم است که در این مقاله شما را با بهترین جراح بینی طبیعی آشنا کنیم تا فردی که قصد انجام عمل جراحی بینی را دارند بداند که در جلسات مشاوره خود به چه مواردی باید بپردازد و چه مسائلی برای او مهم می باشد .

با انجام این عمل جراحی به طور کامل می توان به تغییر کلی شکل و یا ظاهر بینی کمک بسیاری را کرد و تناسب و تعادل بهتری را برای بینی افراد ایجاد کرد ، به همین دلیل بینی فرد با دیگر اجزای صورت تناسب زیبا تر و بهتری را دارد ، برخی از افراد هم هستند که از سایز ، تناسب و یا شکل بینی خود ناراضی می باشند ، همان طور که می دانید بینی عضو مرکزی صورت هر فردی می باشد که برخی از افراد برای تغییر شکل در بینی خود اقدام به انجام عمل جراحی بینی می کنند تا تعادل در چهره آن ها بهتر شود و بینی به طور کامل تغییر شکل داده شود ، در ادامه شما را با ویژگی بهترین جراح بینی طبیعی آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • مجوز پزشکی معتبر پزشک جراح بینی  : برای انجام این عمل جراحی ، پزشک جراحی بینی باید دارای مجوز معتبر پزشکی باشد ، دارا بودن پزشک جراح از مجوز پزشکی فعال و بدون محدودیت پزشکی را کاملا تضمین می کند که این پزشک دارای نتیجه عمل جراحی خوب و عدم شکایت های پزشکی می باشد .
 • تخصص پزشک جراحی بینی  : پزشکان جراحی بینی که در یک عمل جراحی تخصص خاصی را دارند تمایل دارند که مهارت و علاقه بیشتری را در آن زمینه داشته باشند ، به طور کلی این تخصص ها به یک نتیجه مداوم تر و بهتر تبدیل خواهد شد .
 • صحبت با اطرافیان : یکی دیگر از ویژگی های بهترین جراح بینی طبیعی شنیدن اسم پزشک جراح از دهان یک دوست و یا عضوی از خانواده می باشد .
 • نمونه کار های پزشک جراحی بینی : یکی از مهم ترین روش های یافتن بهترین جراح بینی طبیعی مشاهده نمونه کار های عمل جراحی او در قبل و بعد عکس ها می باشد . این کار به افراد این اطمینان را می دهد که افراد دیگر با مشکلات مشابه با موفقیت در عمل جراحی رو به رو شده اند ، مشاهده قبل و یا بعد از عکس های عمل جراحی در افراد بیمار با مشکلات متفاوت هم می تواند به عمق و وسعت مهارت های بهترین پزشک جراحی بینی طبیعی کمک بسیاری کند و یکی دیگر از استعداد های واقعی پزشک جراح می باشد .

بهترین جراح بینی طبیعی

 

روش های عمل جراحی بینی طبیعی

به طور کلی عمل جراحی بینی طبیعی به دو روش باز و یا بسته تقسیم بندی می شود که در ادامه شما را با آن ها آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

عمل جراحی به روش باز 

عمل جراحی زیبایی بینی به روش باز برای اعمال اصلاحات بسیار زیاد در فرم ظاهری بینی مورد استفاده قرار می گیرد که در انجام این روش جراحی بهترین جراح بینی طبیعی می تواند با ایجاد یک برشی که در قسمت میانی سوراخ های بینی و یا همان کلوملا ایجاد می کنند و پزشک جراح پوست بینی افراد را به طور کامل از روی اسکلت بینی بلند کرده و به همین شکل با دقت بسیار بالایی که دار بر روی جزئیات و ساختار بینی فرد کار کند ، به همین دلیل تجربه و تسلط کامل پزشک جراحی بینی با ساختار بینی و همچنین با ایجاد تغییرات بسیار زیاد بر روی ظاهر بینی از مزایای عمل جراحی بینی به روش باز می باشد .

 

 

عمل جراحی بینی به روش بسته 

در عمل جراحی زیبایی بینی آن هم به روش بسته ، تیغه بینی فرد و یا همان کلوملا به هیچ وجه برش نخواهد خورد و به همین دلیل همه برش ها باید در داخل بینی فرد بیمار زده شود ، در عمل جراحی بینی به روش بسته پزشک جراح بینی دید کاملی را بر روی ساختار بینی فرد ندارد و در آخر در این روش جراحی غیر قرینگی و عوارض ناشی از عمل جراحی بینی در افراد بیشتر خواهد شد ، همچنین عمل جراحی بینی در روش بسته به نسبت عمل جراحی بینی به روش باز امکان اعمال تغییرات زیاد بر روی بینی بسیار کمتر می شود به شکلی که پزشک جراح نمی توان عمل جراحی ترمیمی را به روش بسته درمان کرد .

در عمل جراحی بینی به روش بسته دست پزشک جراحی بینی بسته تر می باشد و محدویت های آن ها بیشتر خواهد بود  به طور کلی عمل جراحی بینی به روش بسته تکنیک های قدیمی تری را در عمل جراحی بینی طبیعی دارد و زمانی که برای باز اول عمل جراحی در دنیا عرضه می شود عمل جراحی بینی به این روش انجام می شود ، امروزه عمل جراحی بینی مزایای را دارد که از دید پزشک جراحی بینی این روش برتری بیشتری را دارد .

مراقبت های قبل از عمل بینی

یکی از مهم ترین آمادگی های قبل از عمل جراحی بینی شامل موارد زیر می شود :

 • از دارو ها و قرص هایی که موجب رقیق شدن خون می شود مانند آسپرین را به هیچ وجه مصرف ننمایید .
 • از نکات بسیار مهم ترک سیگار قبل و بعد از عمل جراحی بینی می باشد زیرا که دوران بهبودی بعد از عمل جراحی را برای افراد طولانی تر می کند و باعث بروز عوارض مختلف می شود .
 • در صورتی که از دارو ها و یا قرص های خاصی استفاده می کنید حتما با پزشک جراح خود در میان بگذارید به این دلیل که مصرف برخی از آن ها بنا به صلاح پزشک جراحی بینی باید قطع شود .

مراقبت های قبل از عمل بینی

مراقبت بعد از عمل بینی 

عمل جراحی بینی به دلیل حساسیت های بسیار بالایی که دارد نیاز به مراقبت های بسیاری می باشد که در ادامه شما را با مراقبت های بعد از عمل جراحی بینی آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • در هفته اول عمل جراحی بینی باید تا آن جایی که می توانید از غذا های آبکی استفاده نمایید که تا آن جایی که ممکن است از فشار به قسمت های بیرونی بینی کاملا خودداری شود
 • به مدت یک هفته در زمان استراحت خود بینی را حتما رو به بالا نگه دارید ، این مورد تاثیر بسیار زیادی بر روی نتیجه عمل جراحی بینی دارد .
 • در ماه اول عمل جراحی خود از انجام فعالیت های سنگین ورزشی خودداری فرمایید  .
 • استفاده از کمپرس های یخ برای بهتر شدن و کم تر شدن میزان تورم و کبودی در ناحیه بینی می باشد .
 • استفاده از مسکن ها تا آن جایی که می شود درد شما را کمتر می کند .
 • با استفاده از دو بالش در زیر سر خود از خونریزی های ایجاد شده در شب جلوگیری نمایید ، همچنین با این مراقبت ها سر از سطح بدن بالا تر قرار بگیرد و احتمال خونریزی را کاهش دهد .
 • به طور کلی استفاده از چسب های بینی بعد از عمل جراحی به مدت دو ماه استفاده کنید که این چسب ها علاوه بر این که موجب می شود تورم بینی کمتر شود ، به نوعی زنگ خطر برای افرادی می باشند که از عمل جراحی شما بی خبر می باشند ، به همین دلیل با دیدن چسب سعی ها سعی کنید فاصله خود را با شما حفظ کنند و ضربه ای به بینی شما وارد نشود .

 

 

 

چه افرادی نباید عمل جراحی بینی را انجام دهند ؟

یک سری از افراد هم هستند که نباید این عمل جراحی را انجام دهند ، افرادی که هنوز پروسه بلوغ آن ها کامل نشده است ،زیرا قبل از تمام شدن دوران بلوغ فرآیند رشد اعضای صورت هم مانند دیگر اندام های بدن فعال می باشد به همین دلیل بهتر است که در این رده سنی عمل جراحی بینی انجام نشود .

افرادی که قبلا عمل جراحی بینی داشته اند و قصد انجام عمل بینی ترمیمی را دارند و کمتر از یک سال هم هست که انجام عمل جراحی بینی قبلی آن ها گذشته است ، خانم هایی که به تازگی زایمان کرده اند باید به مدت دو ماه بعد از انجام زایمان خود حتما صبر کنید و بعد از آن نسبت به عمل جراحی خود اقدام کنید . همچنین افرادی که دچار مشکل انعقاد خون می باشند هم باید در صورت انجام عمل جراحی بینی طبیعی خود با پزشک جراح خود مشاوره داشته باشند .

نکات مهم عمل جراحی بینی

افرادی که دارای اختلالات تنفسی می باشند مانند آلرژی و یا پولیپ بینی و همچنین در زمینه داخلی بینی خود دچار مشکلات تنفسی هستند همزمان با انجام عمل جراحی بینی طبیعی خود مشکلات تنفسی خود را بر طرف کنند البته اگر عمل خود را توسط بهترین جراح بینی طبیعی انجام دهند ، به طور کلی هدف از عمل جراحی پلاستیک بینی حل نمودن مشکلات تنفسی و داخلی بینی ها می باشد .

عمل جراحی بینی فقط برای زیبایی ظاهر افراد انجام نمی شود و این بدین معنا است که در این عمل جراحی اگر تیغه بینی فرد کج باشد صاف می شود و اگر کنگوها دارای تورم باشند کوچک تر می شوند و اگر بینی پولیپ داشته باشد می توان از طریق آندوسکوپی سینوس همزمان با عمل جراحی خود به درمان این مشکل پرداخت . همچنین افرادی که دچار مشکلاتی مانند نارسایی های قبلی ، عروقی و یا مشکلات ریوی می باشند به هیچ وجه نمی توانند منع مطلق جهت انجام عمل جراحی بینی قائل شد ، همچنین عمل جراحی زیبایی بینی این افراد را به متخصص مربوطه ارجاع دهید و در صورت تایید پزشک جراحی بینی متخصص امکان عمل جراحی این افراد را بلامانع خواهد کرد .

نکات مهم در مورد عمل جراحی بینی

هزینه عمل جراحی بینی طبیعی

عوامل مهم در هزینه عمل بینی طبیعی شامل موارد زیر باشد :

 • میزان تخصص پزشک جراحی بینی
 • میزان تجربه پزشک جراحی بینی : به میزانی که تجربه پزشک جراحی بینی در عمل جراحی خود زیاد تر باشد موفقیت در نتیجه عمل جراحی هم بیشتر خواهد بود ، به همین دلیل برای این ضمانت باید هزینه های بیشتری را برای عمل جراحی خود پرداخت نمایید .
 • پیچیدگی در روند عمل جراحی بینی و دشوار بودن آن ها در مواردی که افراد شرایطی خاصی را تجربه کرده اند عمل جراحی بینی نیز در آن ها پیچیدگی ها و دشواری های خاص خودش را دارد و به همین دلیل هزینه های متفاوت را برای افراد به وجود می آورد .
 • نوع بی هوشی هایی که در افراد مختلف انجام می شود هم در میزان هزینه عمل جراحی تاثیر می گذارد ، موادی که برای بی هوشی مورد استفاده قرار می گیرد قطعا با تفاوت هزینه ها مواجه می شود و این تفاوت نیز در محاسبه هزینه عمل جراحی نیز لحاظ می گردد .
 • یک سری تجهیزات مانند لوازم جانبی در جریان عمل جراحی به کار گرفته می شود و همچنین در مواردی هزینه ها را تغییر می دهند .

همچنین بنابر تمامی این معیار های هزینه عمل جراحی می توان گفت که این هزینه ها ثابت نیست و نمی توان به طور کلی تعرفه ای را برای آن ها مشخص نمود از طرفی هم هزینه عمل جراحی بینی طبیعی به طور آزاد پرداخت می شود .

 

 

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر مقاله بهترین جراح بینی طبیعی همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)