وبلاگ

پلاسما جت بینی چیست؟

بدن انسان به طور کلی در زمینه زیبایی همیشه پذیرنده بسیاری از موارد می باشد. در این خصوص روش های بسیار زیادی در حوزه زیبایی وجود دارد که شما باید به عنوان یک عامل مثبت آن را در نظر بگیرید. در این مقاله می خواهیم یکی از روش های پلاسما جت بینی را بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس لطفا تا انتها همراه ما باشید تا در این زمینه ما نکاتی را در این خصوص مطرح کنیم.

پلاسما جت بینی چه می باشد؟

پلاسما جت بینی روشی است که دارای حرارت بالا است و می توانیم از این طریق در بهبود زخم ها در حوزه پزشکی از آن استفاده کنیم. معمولا در روش پلاسما بیشتر زخم ها و انواع آکنه ها و چین و چروک ها و افتادگی های ناجیه بینی به طور کامل برطرف می شود. شما از طریق جت بینی به هیچ عنوان نیازی به جراحی های زیبایی جزیی ندارید و باید آن را در نظر بگیرید. در روش مربوطه از یک سری دستگاه های مخصوص استفاده می شود.

این دستگاه ها بیشتر دارای یک سری تابنده ها هستند که بینی را مورد هدف قرار می دهند. معمولا تابش های مربوط به پلاسما بیشتر می تواند لایه زیر پوست بینی را تحت تاثیر قرار دهد به طوری که با انجام این کار ما شاهد لیفت بینی خواهیم بود و شما که به دنبال یک زیبایی منحصر به فرد هستید باید این مورد را در نظر داشته باشید. معمولا یک سری نقاط جهت تابش وجود دارند که نقاط ریزی روی بینی را تحت تاثیر قرار می دهند. تابش پلاسما جت معمولا از این فرصت استفاده می کند و خودش را به لایه های زیرین پوست می رساند. انجام این کار تمامی آسیب های پوستی را در تمامی بخش ها برطرف می کند و باعث ایجاد کلاژن در پوست شما می شود. معمولا انجام پلاسما جت بینی باعث ایجاد انقباض پوست می شود و فرم خاصی را به بدن می بخشد که شما نیز باید این مورد را در نظر داشته باشید.

انجام پلاسما جت بینی

روش انجام پلاسما جت بینی

در این روش هیچ گونه بیهوشی خاصی انجام نمی شود و حتی جز عمل های سرپایی به حساب می آید. این روش هیچ دردی را در بدن فرد ایجاد نمی کند. معمولا نقاطی را که قرار است تابش به آنها برخورد کند، پزشک آن بخش ها را کرم های بی حسی می زند تا بی حس شوند. سپس از پلاسما جت استفاده یم شود و نقاط مختلفی بینی را تحت تاثیر قرار می دهد. معمولا پلاسما جت بینی بر مبنای اهدافی انجام می شود و بستگی به نوع هدف ناحیه تابشی مورد نظر می تواند متفاوت باشد. زمان کلی این روش نیز مقدار 30 الی 40 دقیقه را به خودش اختصاص می دهد. همچنین بعد از برگشت از عمل فرد می تواند به خانه خودش بر گردد و کارهایش را انجام دهد بدون اینکه عارضه ای را تجربه کند. باید در نظر داشته باشید که اگر مبتلا به یک سری بیماری مثل دیابت و صرع و سرطان و خود ایمنی باشید نمی توانید جت بینی را به انجام برسانید. همچنین افرادی که مشکل انعقاد خون دارند به هیچ عنوان نباید روش پلاسما را انجام دهند چون می تواند باعث عارضه های بسیاری در بدن فرد شود و شما نیز باید این مورد را در نظر داشته باشید چون مهم است و از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

پلاسما جت بینی چه مزایایی دارد؟

این روش که بسیار هم روش راحتی است معمولا دوره نقاهت کم تری را به خودش اختصاص می دهد. همچنین عوارض این روش بسیار کم است و همان طور که در قسمت های قبل در این مقاله به آن اشاره داشتیم این روش دوره نقاهت بسیار کمتری دارد. انجام این روش بیشتر باعث لیفت و یا فرم دهی بینی می شود. پس از انجام نیز فرد می تواند فعالیت های روزانه خودش را انجام دهد و به سرکارش برود بدون اینکه استراحتی کند. زمان مربوط معمولا 30 تا 40 دقیقه می باشد و به طور کلی از جراحی بینی هم زمان کمتری را به خودش اختصاص می دهد. همچنین  در این حین یک زمان ریکاوری هم اضافه می شود تا پلاسما جت بینی به طور کلی اثرات خوبی را بر روی بینی شما ایجاد کند. معمولا بعد از انجام پلاسما جت نتایج در طول زمان پدیدار می شوند  البته اگر بخواهید بهتر نتیجه بگیرید باید حدود 4 هفته نیز منتظر باشید تا نتایج به ترتیب خودشان را نشان دهند. این مورد از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

پلاسما جت بینی چیست؟

مراقبت های مربوط به بعد از انجام پلاسما جت بینی

یک هفته نباید به حمام بروید و بینی خودمان را بشوییم. همچنین نباید بینی خود را بمالیم و یا بخارانیم. در محیطهایی که آلودگی دارند نباید حضور پیدا کنیم.

نتیجه گیری

در این مقاله ما پلاسما جت بینی را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. مهمترین مورد در این خصوص این است که این روش هم مزایا و معایبی دارد که باید قبل از انجام آن با پزشک مشورت داشته باشید. هزینه های مربوط به پلاسما نیز به طور جلسه ای محاسبه می شود که باید آن را نیز در نظر بگیرید چون از اهمیت بالایی برخوردار است. در آخر باید بدانید که برای انجام باید به یک متخصص مراجعه کنید تا نتیجه بهتری بگیرید. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید از طریق شماره زیر با کلینیک ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : ٠٩١٩٩٠٤٧٥٨٤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)