وبلاگ

آیا جراحی بینی بدون بیهوشی وجود دارد؟

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که آیا جراحی بینی بدون بیهوشی امکان‌ پذیر است؟ در نظر داشته باشید در بعضی مواقع با توجه به شرایط بیمار امکان بیهوشی او وجود ندارد. پزشک تنها با تزریق بی‌ حسی و آرام کردن قسمت مورد نظر اقدام به انجام جراحی می‌ کند البته بسیاری از افراد نیز ترس از بیهوشی داشته و تمایل دارند که عمل جراحی بینی خود را با بی‌ حسی انجام دهند. این افراد از این نظر احساس آرامش بیشتری دارند. اگر شما نیز می‌ خواهید در رابطه با انجام جراحی بینی بدون بیهوشی اطلاعات بیشتری به دست بیاورید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

عمل بینی بدون بیهوشی

همانطور که عنوان شد برخی از افراد به دلیل ترس از بیهوشی و داشتن یک سری شرایط جسمانی خاص نمی‌ توانند بیهوش شوند. از این رو پزشک با بررسی شرایط بیمار جراحی بینی او را با حسی موضعی انجام می‌ دهد. در این روش تنها از دارو های تزریقی استفاده می‌ گردد. در این روش بیمار می‌ تواند به راحتی روند عمل بینی خود را مشاهده کرده و درک کند همچنین می‌ تواند تمام صدا ها را نیز بشنود. اما در این عمل هیچگونه احساس درد و ناراحتی نخواهند داشت‌.‌ پزشک با بی‌ حس کردن بینی و اطراف آن می‌ تواند به راحتی عمل جراحی خود را انجام دهد. همچنین فرد بیمار هیچگونه ناراحتی در این زمینه احساس نخواهد کرد اگر شما نیز ترس از بیهوشی دارید و نمی‌ خواهید درگیر عوارض بعد از بیهوشی شوید بهتر است از این روش استفاده کنید.

دکتر جراحی بینی بدون بیهوشی می‌ تواند به راحتی تنها با استفاده از تجربه و مهارت خود این کار را انجام دهد. همچنین هیچگونه دردی نیز شما احساس نکنید. امروزه با توجه به پیشرفت‌ هایی که در زمینه‌ های مختلف به وجود آمده است افراد می‌ توانند به راحتی به خواسته خود برسند. در علم پزشکی جراحی زیبایی نیز پیشرفت‌ های زیادی ایجاد شده است. شما می‌ توانید به راحتی عمل بینی بدون بیهوشی را تجربه کرده و از فواید بی‌ نظیر آن بهره‌ مند شوید. پزشک با تجربه و مهارت بسیار بالای خود می‌ تواند این عمل را انجام دهد و شما می‌ توانید به راحتی از روند درمان خود مطلع شوید‌.

در نظر داشته باشید که عمل جراحی بینی بدون بیهوشی در صورتی انجام می‌ پذیرد که فرد شرایط خاصی را دارا باشد. انجام بررسی‌ های لازم نوع جراحی را مشخص می کند. در نظر داشته باشید که اگر بینی شما نیاز به ایجاد تغییرات بسیار زیادی داشته باشد ممکن است پزشک از این روش برای شما استفاده نکند.

پزشک تنها با انجام بیهوشی می‌ تواند این عمل بینی را انجام داده و تغییرات زیادی را نیز بر روی بینی شما ایجاد کند. در نظر داشته باشید به دلیل دشوار بودن این نوع عمل مدت زمان بیشتری نیاز است تا پزشک بتواند تغییرات را بر روی بینی فرد انجام دهد. به همین دلیل باید بیهوشی بر روی افراد اتفاق بیفتد.

مراحل جراحی بینی بدون بیهوشی

بررسی مراحل جراحی بینی بدون بیهوشی

در نظر داشته باشید که انجام جراحی بینی بدون بیهوشی دارای یک سری مراحل می‌ باشد. در این روش نیز پزشک با استفاده از دارو های بی‌ حسی نواحی مورد نظر را بی‌ حس کرده تا بتواند کار خود را شروع کند. شما در ابتدا باید به بهترین  پزشک مراجعه کرده تا بتوانید بدون بیهوشی عمل خود را انجام دهید. انجام مشاوره با پزشک مرحله بسیار مهمی می‌ باشد. همچنین قبل از انجام عمل جراحی خود باید عکس‌ های آتلیه را گرفته و آزمایش‌ های لازم را انجام دهید. در مرحله بعد شما باید به کلینیک بیمارستان مورد نظر خود مراجعه کرده تا عمل شوید. پزشک در این مرحله می‌ تواند با تزریق بی‌ حسی موضعی بیمار را آماده کرده تا بتواند تغییرات را بر روی بینی او انجام دهد‌.

در حین عمل مدام علائم حیاتی بیمار چک شده و آرامبخش نیز در صورت نیاز به او تزریق می‌ شود. بعد از ایجاد تغییرات بر روی بینی پزشک بینی را گچ گرفته و آتل می‌ بندد تا بتواند فرم بینی را حفظ نماید. در نظر داشته باشید که انجام عمل جراحی بینی بدون بیهوشی مزایا بسیار زیادی دارد. به همین دلیل است که افراد زیادی تمایل استفاده از انجام این روش را دارند تا بتوانند از این مزایا بهره‌ مند شوند.

جمع‌ بندی

اگر شما نیز به دنبال انجام عمل جراحی بینی بدون بیهوشی هستید استفاده از روش‌ هایی مانند لیزر سبب می‌ شود که شما بتوانید به راحتی و تنها با یک بی‌ حسی بینی خود را به مدل دلخواه درآورده و از مزایای عالی این روش بهره‌ مند شوید. اگر می‌ خواهید از این روش استفاده کنید بهتر است ابتدا یک پزشک متخصص را انتخاب کرده و به او مراجعه کنید و مشاوره اولیه را انجام دهید.

به این صورت می‌ توانید بهترین تصمیم را گرفته و در صورت تمایل از این روش بسیار عالی و پرطرفدار استفاده کنید. امروزه پیشرفت‌ های زیادی در علم پزشکی ایجاد شده اند. استفاده از لیزر یکی از این پیشرفت‌ ها محسوب می‌ شود که افراد می‌ توانند به راحتی از آن بهره برده و بدون هیچگونه خونریزی و بدون هیچگونه بیهوشی از آن استفاده کنند. سپس بینی خود را به راحتی کوچک نمایند. پس با کمی مشورت و تحقیق می‌ توانید به راحتی یک انتخاب درست داشته و از بهترین روش ممکن بنا به شرایط خود بهره ببرید. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی موجود در وب سایت با کلینیک ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)