بینی

بهترین جراح بینی اقساطی

حالت شب

ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین جراح بینی اقساطی آشنا کنیم. جراحی زیبایی بینی در ایران یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی است که به طور مکرر در مراکز درمانی و کلینیک ها انجام می شود ، این جراحی به دلیل حساسیت بالا باید توسط متخصص و در یک کلینیک معتبر انجام شود زیرا نتایج بدست آمده سود عظیم کاذب است. این غیرممکن است ، بنابراین کسانی که قصد انجام این عمل جراحی را دارند باید توجه زیادی به جراح و کلینیک مورد نظر داشته باشند و با تحقیقات تخصصی از اعتبار این کلینیک مطمئن شوند ، اما شرایط جراحی بینی شمارش بهترین درمانگاه در تهران است. در این مقاله قصد داریم شما را با ویژگی های بهترین جراح بینی اقساطی آشنا کنیم.

 بهترین جراح بینی اقساطی

جراحی زیبایی بینی هم از نظر زیبایی و هم از نظر مشکلات تنفسی بسیار مشهور است ، اما بسیاری از افراد جامعه به دلیل هزینه بالای این جراحی ها این کار را متوقف می کنند. بیماران بعد از جراحی بابت قسط از بینی بینی اضافی دریافت می کنند ، بنابراین افرادی که از نظر مالی هم مشکل دارند نیز می توانند چنین عمل هایی را انجام دهند.

 بهترین جراح بینی اقساطی

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی بصورت اقساطی و نقدی شامل: حقوق جراح، داروها ، متخصص بیهوشی ، هزینه های اتاق عمل ، مواد مصرفی و هزینه های خدمات بستری در بیمارستان و جراحی ترمیمی بینی، می شود.

هزینه جراحی زیبایی بینی به دلیل حقوق پزشک ، متخصص بیهوشی و بیمارستان بسیار زیاد است. اما همچنین به محل زندگی ، نوع بینی ، درجه تخصص ، نوع جراحی و شهرت پزشک بستگی دارد. اگر پزشک شهرت زیادی داشته باشد و جراحی بینی بهتری از دیگران انجام داده باشد ، قطعاً حقوق بالاتری دریافت می کند. بنابراین برای کسانی که توانایی پرداخت نقدی را ندارند ، پرداخت اقساطی می تواند گزینه خوبی باشد.

بهترین کلینیک های جراحی زیبایی در تهران

افرادی که به دلیل زیبایی صورت و بدن خود می خواهند به کلینیک مراجعه کنند باید در مورد قابلیت اطمینان کلینیک ها و متخصصانی که در این کلینیک ها کار می کنند تحقیقات لازم را انجام دهند و قبل از تصمیم گیری از قابلیت اطمینان آنها مطمئن باشند.

بسیاری از کلینیک های زیبایی در تهران وجود دارد که جمعیت و جمعیت زیادی را به جراحی پلاستیک تبدیل می کند.
اعتبار هر یک به تجهیزات به روز استفاده شده در این کلینیک ها و متخصصان و متخصصان مراقبت های بهداشتی بستگی دارد.
و هر کلینیک در این شهر ادعا می کند که بهترین کلینیک در نوع خود است.

در مجله جراحان برتر می توانید برترین جراحان بینی را پیدا کنید . ما در ادامه لیستی کامل از بهترین جراحان زیبایی بینی را برای شما عزیزان معرفی نموده ایم :

معرفی بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

معرفی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

معرفی بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

معرفی بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران

معرفی بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران

معرفی بهترین جراح بینی در تهران

برای مشاوره انتخاب بهترین جراح بینی همین الان با ما تماس بگیرید!

انواع جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی به دو نوع انجام می شود: جراحی باز و جراحی بسته پزشک متخصص در جراحی باز جراحی را با برش لایه بین سوراخ ها انجام می دهد.
در این روش پزشک می تواند کار خود را بهتر انجام دهد ، اما در جراحی بسته ، برش هایی از طریق بینی ایجاد می شود و عمل انجام می شود.
در هر دو روش ، پوست بینی به طور کامل برداشته شده و عمل انجام می شود.

معاینه اقساطی جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی قسطی اگرچه زیبایی بینی راحتی را برای همه فراهم می کند ، اما کسانی که می خواهند به صورت اقساطی از جراحی زیبایی بینی استفاده کنند
بعضی از مراکز نباید در دام تبلیغات بیفتند زیرا برخی از این مراکز با پرداخت اقساط زیبایی بینی ، هزینه های بیشتری نسبت به آنچه که باید پرداخت می کنند ، پرداخت می کنند.
شامل اقساط بیمار می شود.

جراحی زیبایی بینی نوعی جراحی است که برای افراد دارای مشکلات تنفسی جهت زیبا سازی و از بین بردن نقایص مشاهده شده در بینی و جراحی زیبایی بینی انجام می شود.
در هر دو نوع جراحی ، معاینات و معاینات باید تحت نظر پزشک متخصص قبل و بعد از عمل انجام شود تا انحنای بینی ایجاد شود.
جراحی بینی شامل جراحی زیبایی بینی ، قوز ، جمع شدن و بزرگ شدن است و بیماران باید در انتخاب کلینیک و پزشک احتیاط کنند.

جراحی زیبایی بینی در بیشتر کلینیک ها به صورت اقساطی انجام می شود ، برای افرادی که شرایط پرداخت ندارند و نیاز به جراحی بینی دارند.
و آنها نمی توانند این هزینه را پرداخت کنند ، آنها می توانند از این شرایط استفاده کنند.
و دستمزد جراح ، حقوق متخصص بیهوشی ، مواد مصرفی ، هزینه اتاق عمل و … از جمله هزینه های جراحی زیبایی بینی. این هزینه ها در جراحی زیبایی بینی و در اقساط بسیار مفید است و برای بیماران نیاز به کمک دارد.

انواع جراحی زیبایی بینی

نکات بسیار مهم بعد از جراحی زیبایی بینی

پس از جراحی زیبایی ، باید برخی کارها را انجام دهید تا به نتیجه مطلوب برسید ، مراقبت های بعد از عمل بسیار مهم و شجاعانه است ، ما برخی از آنها را به شما معرفی خواهیم کرد.

 • بعد از عمل ، چند روز داخل بینی را با آب نمک بشویید.
 • بهتر است برای کاهش درد دور چشم تا روز بعد از عمل کیسه یخ درون چشم قرار دهید.
 • از جویدن غذا خودداری کنید.
 • از پریدن یا ورزش شدید پرهیز کنید.
 • از کشیدن سیگار و قلیان خودداری کنید.

قبل از یادگیری پرداخت اقساطی جراحی زیبایی بینی ، بهتر است از اهمیت انجام این جراحی پلاستیک مطلع شوید.

از آنجا که بینی در مرکز صورت قرار دارد ، یکی از موثرترین اجزای صورت است. به همین دلیل ، بسیاری از افراد به دلایلی مانند: کجی بینی ، پره های پهن ، افتادگی نوک بینی ، حفره های بزرگ بینی مایل به زیبایی بینی خود هستند. به همین دلیل ، جراحی زیبایی بینی یکی از رایج ترین روش های زیبایی در جهان است.

قبل از جراحی زیبایی بینی باید به ظاهر مناسب سایر قسمت های صورت توجه داشته باشید زیرا اگر متناسب با صورت نباشد ، زیبایی چشم و لب ها دیگر قابل مشاهده نیست. بنابراین حتماً از برنامه های شبیه ساز یا الگوهای سفارشی استفاده کنید تا مطمئن شوید با سایر قسمت های صورت متناسب است.

به طور کلی ، شکل بینی به بینی های گوشتی و استخوانی با پوست نازک و بینی های گوشتی با پوست ضخیم تقسیم می شود. ظاهراً ، بینی های استخوانی غضروفی و ​​گسترده تر یا کمتر از نوک بینی بیرون زده اند. بینی های گوشتی دارای سرهای پهن و آویزان و غضروف های ریز هستند.

جراحی زیبایی بینی استخوانی به طور کلی نتایج بهتری نسبت به بینی گوشتی دارد. زیرا پوست نازک بینی آنها کار با غضروف ها را آسان می کند. اما جراحی پلاستیک بینی های گوشتی به دلیل ضخیم بودن پوست بسیار دشوار است و ممکن است انتظارات بیمار پس از عمل برآورده نشود.

برای اطمینان از رضایت انتظارات شما از جراحی بینی و تحقق انتظارات خود ، باید سوابق پزشک مورد نظر ، سطح تخصص ، عکس های جراحی ، کیفیت بیماران جراحی شده و جلسات مشاوره را در نظر بگیرید.

جراحی زیبایی بینی

بسیاری از افراد از ظاهر اولین جراحی پلاستیک خود راضی نیستند و بنابراین تصمیم می گیرند بینی خود را ترمیم کنند. بسته به شکل ظاهری ، چنین عملیاتی را می توان به صورت سرپایی یا تحت بیهوشی عمومی انجام داد که هرکدام هزینه های متفاوتی دارند. با این حال ، با بیهوشی کامل و پیوند غضروف ، قطعاً جراحی ترمیم هزینه بیشتری خواهد داشت.

اگر از فرم بینی خود راضی نیستید و هزینه عمل را نیز پرداخت نمی کنید ، نگران نباشید ، می توانید هزینه جراحی بینی خود را به صورت اقساط پرداخت کنید.

جراحی بینی قسطی چیست؟

با توجه به هزینه بالای جراحی زیبایی بینی ، برخی از جراحان برای سهولت پرداخت بیمار ، اقساط پرداخت کردند.
جراحی زیبایی بینی ممکن است به دلیل مشکلات تنفسی یا شکل اشتباه بینی باشد. گاهی اوقات افراد حتی با داشتن بینی کامل می خواهند این کار را انجام دهند.
اکنون باید برای انتخاب یک پزشک مناسب و خوب وقت زیادی صرف کنید تا از نتیجه جراحی زیبایی بینی خود راضی باشید و بهترین پزشک به تجربه کافی در این زمینه نیاز دارد و این هزینه این جراحی را افزایش می دهد. .
از آنجا که پرداخت هزینه بالایی برای هر فرد امکان پذیر نیست ، جراحی بینی با اقساط می تواند روش خوبی برای وی باشد.

جراحی بینی قسطی چیست؟

دلایلی که بر روی هزینه ی جراحی بینی تاثیر دارد، چیست؟

 • هزینه بیهوشی در جراحی بینی: در اتاق عمل ، بیمار قبل از جراحی بیهوش می شود و درد جراحی را احساس نمی کند ، این به جراح کمک می کند آنچه را که می خواهد راحت تر انجام دهد. در حالی که بیمار را در اتاق عمل به خواب می برند ، پرستار هوش متخصص بیهوشی بیمار را زیر نظر دارد.
 • پیچیدگی جراحی زیبایی بینی: جراحی زیبایی بینی مانند هر روش دیگری پیچیدگی ها و چالش های خاص خود را دارد. هرچه جراحی پیچیده تر می شود ، هزینه جراحی نیز افزایش می یابد زیرا پیچیدگی جراحی باعث افزایش زمان و دشواری جراحی می شود و همچنین به انرژی بیشتری نیاز دارد. علاوه بر این ، گوشت و استخوان های بینی که معمولاً برای بینی های گوشتی گران ترند نیز در نظر گرفته می شوند. غضروف ضعیف تر ممکن است گاهی اوقات نیاز به تقویت غضروف داشته باشد ، همه اینها می تواند به افزایش هزینه جراحی زیبایی بینی کمک کند.
 • هزینه های قبل و بعد از جراحی بینی: هزینه جراحی زیبایی بینی فقط به هزینه جراحی محدود نمی شود و بیمار برای گرفتن نتیجه بهتر از جراحی بینی مجبور است قبل و بعد از جراحی ویزیت پزشک را پرداخت کند. بیمار باید از هزینه مشاوره ، جلسات آمادگی و معاینات بعد از عمل آگاه باشد تا هزینه واقعی جراحی بینی را تخمین بزند. برخی از بیماران پس از جراحی مجبورند از کیسه های یخ و اسپری های بینی همراه با تسکین درد یا پمادهای ترمیمی استفاده کنند.
 • سایر هزینه های جراحی زیبایی بینی: به ندرت به دلیل حساسیت برخی از بیماران ، جوش هایی در صورت آنها بعد از جراحی بینی ایجاد می شود و پزشک برای از بین بردن آنها داروهای درمانی برای پوست تجویز می کند. برای جلوگیری از آکنه در صورت ، پزشک ممکن است پمادی را برای شستن پوست شما توصیه کند.
 • جراحی بینی اقساطی در تهران: با در نظر گرفتن این هزینه ها ، می توانید تصمیم بگیرید که روش قسطی را برای پرداخت هزینه جراحی خود انتخاب کنید. باید در نظر داشته باشید که هزینه عمل اقساط معمولاً بیشتر از پرداخت نقدی در جراحی است و مبلغ آن در ابتدا به صورت نقدی دریافت می شود و مابقی به صورت اقساط محاسبه می شود. اگرچه عمل جراحی بینی قسطی کار را برای شخص راحت تر می کند ، اما اگر قرار است یک عمل جراحی بینی ارزان و قسطی انجام دهید ، تحقیق کنید و به تبلیغ توجه نکنید زیرا در برخی موارد دیده می شود. آنها جراحی بینی را به صورت اقساطی راه اندازی می کنند تا پول بیشتری دریافت کنند.

چه مشکلات بعد از عمل بینی به وجود می آید؟

جراحی زیبایی بینی و تمامی جراحی های درمانی، عوارضی هم دارد که عوارض جراحی بینی شامل:

 • گرفتگی راه تنفسی از طریق بینی.
 •  انحراف تیغه بینی.
 • دفورمیتی بینی بعد از عمل جراحی.
 • نامتقارن بودن سوراخ های بینی.
 • خروپف هنگام خواب.
 • اختلالات تنفسی هنگام استراحت و خوابیدن.
 •  ترشحات بدبوی بینی.
 • مشکلات روحی بیمار بعد از عمل (عدم رضایت از نتیجه ی عمل جراحی)
 • مواردی که تا به اینجای امر خواندید، از جمله عوارض احتمالی بعد از رینوپلاستی هستند. خیلی از افراد به دلیل ترس از این عوارض از عمل بینی منصرف می شوند و نسبت به انجام و تجربه ی آن استرس و اضطراب دارند.
 • شاید برای خود شما هم پیش آمده باشد که نسبت به عوارض جراحی بینی در دراز مدت حساس شده باشید و انجام این عمل جراحی را ریسک بدانید. ولی به هرحال برای هر دغدغه ای یک راه حل وجود دارد که با رعایت آن ها می توانید خطر ابتلا به عوارض ناگوار بعد از جراحی بینی را به حداقل برسانید.

چه مشکلات بعد از عمل بینی به وجود می آید؟

کلام آخر

با سپاس از شما همراهان گرامی که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید. در صورت داشتن نظر یا پیشنهادی می توانید آن را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *